Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vavrínovec lekársky(bobkovišeň) ako solitér na slnečnej strane, 20.4.2018
Nevydrží ani omylem. Musel by jste ho každou zimu přikrývat(stínit) což by u jednoho soliteru asi nebyl až takový problém. Já mám bobkovišně v zimě osluněné mísrně a nezašly snad jen pár zim. Jinak každý rok rostou v podstatě od země znovu...
Čo sú to za paradajky?, 19.4.2018
To je jen konstatování uznejte, že není trhovec jako trhovec. Pro většinu to není celoživotní záliba, ale prostě jen kšeft. Je dobré, že existují lidé jako vy a myslím, že ti, co si jdou na tržnici koupit přísady, by byli nadšení, kdyby jim někdo... celý příspěvek >
Co je to?, 15.4.2018
Já to vidím všechno chlupaté a ač lžičník neznám, podle obrázků to není. Je mi to nějaké povědomé... není to třeba lilek?
Kočka na zahradě, 9.4.2018
Tak to je mi moc líto Nechci to nějak zpochybňovat, ale lasička je takové pidi zvířátko a 6 měsíční kocourek, už je poměrně velký kluk... nebyla to spíš kuna?
Kočka na zahradě, 9.4.2018
Naší nevypadla Vloni jsem jednu mrtvou lasičku v zahradě našla
Kočka na zahradě, 8.4.2018
Prosím vás, co to melete? Jakého rozvratu partnerských vztahů je kočka příčinou? Top by mne fakt zajímalo Pokud má kočka majitele, není to kočka toulavá. Nevím jak ve městech, tam nežiju, ale tady na vesnici už nic takového, jako toulavé kočky není.... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 8.4.2018
Takových ptáčků různě do zelena se tady u nás(v zahradě) vyskytuje hodně, ale přiznám se, že mi totálně splývají, ani se nesnažím je rozlišit. Možná bych mohla, když ho přinese kočka Ta fotka, detail hlavičky od zadavatelky je superJá dneska ráno u... celý příspěvek >
Pátrání po kalině, 5.4.2018
Čichala jste k Viburnum burkwoodii 'Eskimo"? Ta voní, není to tedy tak velký keř, jako klasická kalina. Já je mám už skoro 10let a mají metr. V lepších podmínkách by byly jistě vyšší, je tam psána výška 1.50m
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
Jo, jo, vím, všude se to o kapilárách píše... To ale asi píšou ti, co nikdy nepracovali s těžkou půdou. Jak jsem psala, nikdy se mi nestalo, a pokud pamatuju, ani u rodičů jsem si nevšimnula, že by sazečka někdy vyhnala do květu. U nás se to nestane.... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
Proč? Platí to všeobecně, nebo jen pro ty, co mají vysýchavou písčitou půdu? Já mám celé políčko zoráno traktorem. Kdyby se nezoralo, není šance se s hlínou na jaře domluvit, byl by to beton. Teď se to pojezdí dvakrát-třikrát rotavátorem a teprve se... celý příspěvek >
Prosím o radu o jaké keře se jedná, 1.4.2018
Lýjkovec se nestříhá, bobkovišeň můžete teď, kalinu nevím, nestříhám a tavolník jak radí pan Josef - smýknout na 15cm a vystříhat pár nejstarších a také nejtenších prutů, aby nebyl tak přehoustlý. To dole namotané je asi loňský namotaný uschlý... celý příspěvek >
Rukola, kam na ňu?, 1.4.2018
Musí to být: Diplotaxis tenuifolia - tu nabízí například to Semo, jak jsem koukala na sáčky. Např. Moravoseed(či jak se to jmenuje) nabízí pod stejným názvem, tedy Wild rocket, jednoletou, nechutnou chlupatou i když na sáčku vypadá stejně, jako ta... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
Ještě dodám, že krom sazečky, sázím i cibuli ze semene a to červenou. No a lahůdkovou k nakládání Bentonitem(kočkolitem),,hnojím" zahradu také
Prosím o radu o jaké keře se jedná, 31.3.2018
4. - ježíš, co je to za zmatek? Takhle hustě snad... není to tavolník?
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
U nás se také sází jen Všetana Nevím, jestli už někdo prováděl pokusy i s jinou, zkusím se poptat sousedů, ale Všetana je jistota Jinak... nejsem si tedy úplně jistá, jestli zasázím sazečku do konce dubna...? Teď pár suchých let po sobě asi ano, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika