Příspěvky uživatele - 82.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 16.6.2017
tak tady je to kratky video, je tam videt co za humus ta mechanicka cast zachyti, je to jen nepatrny mnozstvi co zustane na dne, vetsina se vyplavy pri odkalovani.
Filtrace nexus, 15.6.2017 Obsahuje fotku
tak lidi dalsi poznatkyzatim vse super az se mi tomu nechce verit.porad nemam vlaknitou rasu, jako jo, na kamenech jsou narusty zhruba od centimetru do trech cm ale to me fakt nechava chladnymjen teda u vrataku z filtrace zpatky do jezirka pres maly... celý příspěvek >
Lepení kamenů, 12.6.2017
ja kameny co mam ve vode a co mi ohranicuji hlubsi vodu usazoval do studnicni peny, uz je tam mam druhym rokem a vsichni drzej
Filtrace nexus, 12.6.2017
tak zatim to musim zaklepat na drevo ale furt jsem bez vlaknity rasy, slunicko mi tam pere od ranni sedmy do seste vecerni, jediny misto kde trochu je je u vodopadku ale neni to nic strasnyho, zacal jsem teda zapinat uv lampu, nejede furt ale tak... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 3.6.2017
tady je jeste jedno, ten protejsi breh jak tam cumi ta folie neni normalni stav, malinko to tam upravuju
Filtrace nexus, 2.6.2017
Tady je naky to video, jak jsem rekl, myslim ze dost lidi by s takovou vodou nebyla spokojena ja ale jsem, jedu porad bez uv lampy ikdyz si rikam ze by mozna nebylo spatny jednou za cas ji pustit pro malinkaty projasneni vodyjeste musim podotknout ze... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 30.5.2017
ja sam nevim, ty filtraci bych asi az takovou zasluhu nedal ac teda mechanicka cast funguje nad moje ocekavani, asi urcite tam bude v biologicky casti vetsi plocha pro osidleni bakteriemy nez u filtrace sun sun atd, ja hlavne do ty filtrace sel kvuly... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 28.5.2017
tak vas zas zdravim ve spolekdluzim vam info jak to vypada s tim filtrikem dal, takze situace je takova ze mechanickou cast cistim kazdej treti den, opravdu to neni na velky prutok okolo 10 kubiku za hodku, jako maka to paradne ale jak to zachytava... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 2.5.2017
hhm, jsem zvedav na vysledek, zatim to vypada moc pekne
Filtrace nexus, 2.5.2017
no vidite jak je to jednoduchy, jen na to prijitdiky moc
Filtrace nexus, 1.5.2017
tak jsem soupnul na youtube video cisteni filtrace po cca 10 dnech provozu, treba sem zas nekdo vlozi odkaz pac ja jsem na praci s pocitacem levej jak turecka savlenajdete ho pod dyi nexus 220 cisteni, a jeste bych mel jeden dotaz, chystam se resit... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 16.4.2017
na tomhle se asi nevyplati setrit no, co jsem koukal na ty originaly tak jsou delany jinak nez co mam ja(to sito),ja to mam zapleteny jak klasicky pletivo a to je asi uplne na prd, sem pak dam fotku jak se sito ucpava a voda tece po nem
Filtrace nexus, 15.4.2017
no vidim to tak po dvou tydnech, taky premyslim ze bych zainvestoval do poradnyho sterbinaku, ten co jsem udal a pouzivam z ruznymi upravami uz nekolik let neni vylozene naprdzachyti toho fakt hodne jen po zhruba, placnu,dvaceti hodinach se ta... celý příspěvek >
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
a tady je jeste ten molitan co mam pod sitem ve sterbinaku, mel jsem strach jak se to bude ucpavat a je to uplne v poho, tohle je po tydnu
Filtrace nexus, 14.4.2017 Obsahuje fotku
cisteni mechanicky casti, pak nekdy to jeste natocim na mobil a soupnu to na youtube, ted to necham schvalne bez cisteni co nejdyl, jsem zvedavej jak dlouho to vydrz aniz by to slo pres bezpecnostni prepa
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika