Příspěvky uživatele - 70.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2024, 1.9.2024
Podle mě je to následek silného napadení sazovitostí nebo strupovitostí. V posledních letech zde není problém, dříve bych podobné fotky taky pořídil. Možná jsou ve vlákně Strupovitost peckovin. 
Jolina a Joganta, 1.9.2024
Dobré byly ty největší plody Joliny, ostatní byly jalové. Nejpozdnější švestky tady trpí nájezdy hmyzu a ptáků. Na Jolině skoro už nic není. Některé plody Eleny jsou také velmi chutné, ale pěknou úrodu tito nájezdníci nenechají na pokoji. Ještě... celý příspěvek >
Královna Viktorie, 1.9.2024
Zajímavě barevné plody. Má tato Královna Viktorie podobnou chuť jako například Malvazinka, nebo Prezident či Vision? Nebo jinak, pane Waltere, proč si pořídit právě tuto odrůdu slivoně?
Meruňky 2024, 31.8.2024
PzP zdraví kolegu MH. Uvidíš sám, jak se to vyvine. U mě je i Spring Blush chutnější. Thyrinthos je takový ořezaný o cukry i kyseliny. Ještě bych dodal, že ta Mayacot byla mnohem lepší než například dosavadní raný propadák Wondercot. U něj první... celý příspěvek >
Kterou slivoň - Haroma, Hanita či Jofela, 31.8.2024
Ano, já jsem velice vděčný za těch pár švestek na jídlo. Ovšem špačci jsou tady, takže je po "ptákách", respektive po švestkách. Petardy se tady použít nedají a jiného kraválu se neleknou. Jednoho jsem kapku "polechtal" a hejno na čas odlétlo. Ještě... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 31.8.2024
Výborně pan Pepé, ovšem já musím konstatovat, že část porostu začala docela rychle chřadnout. Rok a půl prošlá Ortiva by snad ještě mohla fungovat, co říkáš, Kuky? U Ridomilu Gold bylo uvedeno maximálně 3x za sezónu, tak se toho držím, a dávám nyní... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 29.8.2024
Tomu se snad ani nechce věřit, Martine. Tuhle meruňku prodával kdysi Kruh u Jilemnice jako Rubistu. Kdo si jí objednal, tak ji právě kvůli slabší chuti zrušil, včetně Milana F.. Nechal jsem si jí kvůli její ranosti. Všechno, co zraje v červnu je pro... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 28.8.2024
Farhial byl v minulých letech výborný, ale jarní mrazy přežilo vždycky jen pár plodů. Farely jsem nejedl. Milan zřejmě Farclo nepotřebuje, stejně jako Kech Psar. U Farcla ho pravděpodobně odradila ta suchá dužnina. Nevím, zeptej se jeho, proč je... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.8.2024
Já už neexperimentuju, Miloši. Ale jsem rád, že jsem nějaká rajčata přece jen vysel, i když pozdě. Moc se mně do toho letos nechtělo. Tak dobrá rajčata koupíte v krámě jen málokdy, takže ok. Pokusím se ten porost pomocí prošlé Ortivy nějaký čas... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 28.8.2024 Obsahuje fotku
Nevím, co pan PP, ale na porostu rajčat začíná být vidět, že se blíží konec sezóny. Možná je to taky tím, že intervaly mezi postřiky jsou 14 dní, nikoliv 7-10. Přibývá napadených listů i stonků, přesto sklizeň v současné době vrcholí. Jak jste na... celý příspěvek >
Broskyne 2024, 28.8.2024
Doufat se nedá v nic, Davide. Teploty rostou, slunečných dnů přibývá, zimy se zkracují, ale jarní mrazy zřejmě nikam nezmizí, ať už se otepluje jak chce. Co se týče meruňky Mayacot, tak jak jsem psal, za takto ranou odrůdu jsem velice rád. Že právě... celý příspěvek >
Jolina a Joganta, 28.8.2024
Dobro jutro, Milo. Zajímavá informace o slivce MONI, která se stala "modlou" v oblastech silně zasažených šarkou. Já na staré slivky nedám dopustit, zvláště letos kdy některé z nich na chráněném stanovišti přežily jarní mrazy. Jsem absolutně nadšený... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 28.8.2024
...Farbaly, Farclo to všetko dali preč  Klasika. My jsme se k nim s panem MH teprve "dohrabali" a ve světě už je dávajú preč.  Hlavně aby vůbec nějaké přežily jarní mrazy, ať už jsou staré nebo nové.
Broskyne 2024, 26.8.2024
Zdraví kolega PzP. Jak se letos žije bez meruněk v "tisícihlavém" sadu, Davide? Velice by mě zajímalo, jestli ten roub Apredelice je nakonec Mayacot. Ověřit dobu zrání s jiným ranými odrůdami jsem nemohl, protože všechno zmrzlo. Nakonec bych byl za... celý příspěvek >
Jolina a Joganta, 26.8.2024
Zdravím, Milo. Jolina má nějaké náznaky, ale vesměs není zralá. Vím, že neuznáváš domáce slivky, ale je to momentálně zdejší největší delikatesa. Takový dobře vyzrálý rumunský Tuleu Gras, to je něco. 
Další diskuze:  12345>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika