Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dehtování, 8.12.2018
Jak a co kde vzniká Blážo, přesně nevím ale snažím se dodržovat nějaké postupy.Třeba mě zarazilo že zatím co tazatel který nemůže vyudit klobásy má kouřovod od topeniště do uzáku 100cm2, tak já měl vždycky 10x víc (30cmx 30cm).Tak aby s kouřem mohlo... celý příspěvek >
Dehtování, 5.12.2018
Překombinované?To ale není odpověď na problém.Vždy si položím otázku, jestli bych v ten čas a v takovém zařízení uměl vyudit.A jestli řeknu že jo, tak bych asi musel nějak postupovat.Jinak, protože chci jiný výsledek než původní.Promrzlé monstrum se... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 19.11.2018
Taky udím 24-30 hodin, kulturu mám, ale občas ji zapomenu ten gram dodat.Spoléhám na to, že se to nastartuje samo Po třech dnech jsou moje klobásy nezralé.Dodržuju 20st, a k jídlu jsou tedy tak za 14 dní.
Napájení králíků v zimě, mrazech, 18.11.2018
Králík mám mít přístup k vodě stále.Krmit šťavnatým krmením si může dovolit hodně zkušený chovatel, spíš bych řekl že žádného úspěšného neznám . Když mrzne, je to složitější.Dáteli jim moc vody do misky zamrzne.Jiná možnost je, aby byl králík... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 18.11.2018
Kupte bukovou štěpku.Kalibr, prodejce, cenu dohledáte.
Rajčata venku do Vánoc?, 18.11.2018
Ne nemýlíte se.
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 3.11.2018
Nechte je tam kde jsou a 8 listopadu je připravte na podnikové párty.Jestli jste je udělal dobře, tak vás polovička hostů pochválí, čtvrtina se nevyjádří a čtvrtina bude právě v dietě, takže se bude cpát mrkví.Do mrazáku dávám jen klobásy uzené... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 2.11.2018
Až se naučíte ještě ty hrobkovací radlice na brambory, tak budete spokojený maximálně.Co třeba jestli neděláte před hrobkováním něco špatně.Hloubka orby, vyvážení stroje, rotávátorování a pod.Mě to jde, jako by si dítě hrálo na písku.Za to proorávací... celý příspěvek >
Olej do staršího Briggs Stratton, 22.10.2018
Po 10 minutách zahřívání, když zdechne, tak asi to bude méně pravděpodobné, že by to bylo olejem.Dejte tam ten 10w30 a uvidíte.Výrobce?
Domácí klobásy, 18.10.2018
Těžko vám může na dálku někdo poradit.Takové klobásy mohly být uzeny teplotou 90 st protože nikdo neví jak se měřilo, do čeho se vlastně narazily, za jakou dobu po vyuzení jste to zjišťoval atd.Příště o 10st méně, jiná střeva, bez hovězího, vepř.bok... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 13.10.2018
Necháme odvést tech.službami píše v roce 2013. U nás v roce 2018 se vše odveze na kompostárnu.Nikdo tam nestojí aby kontroloval jestli vezete plesnivý česnek, plesnivou nať nebo něco jiného.Pak si koupíte 5 tun za 5 tisíc a všichni jsou... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 2.10.2018
Dejte si do vyhledávání DSK317-repase.Jako by to bylo tady a dnes.Možná i stejný lidi.
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Ten neví která bije, chce si povídat.Nastavit pluh neumí, bezdušový plášť nafouknout mu nejde.100m2 je na rýč.Nikdo mu neporadí protože neví co vlastně chce, Jedině včera jsem zapnul brzdy aby brzdily, orat budu zítra??
Brždění VARI z prudkého kopce, 27.9.2018
Pro pána 149.16.Omlouvám se, moje psaní je někdy k nepochopení a proto se budu snažit něco objasnit.Nepsal jsem, že pluh je krasavac, ale moje VARI -GLOBÁL je krasavec.Teď zpět k pluhu a k nastavovacímu tělesu.Pluh má zajišťovací kolík aby držel v... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 26.9.2018
Já mám pluh APH-352 a nevím, proč bych s ním nezoral 2000m2.Vari je krasavec, který má v sobě myšlenku.Je možné, že lidem netrpělivým, méně technicky zdatným, líným a nebo neschopným manuál vůbec pochopit se může zdát nevhodný.Od nastavovacího tělesa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika