Příspěvky uživatele - 9.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Délka kouřovodu k udírně, 3.5.2019
10º 11' 35"
Česnek ze semen, 1.5.2019
Nevím nejsem odborník. Tipuju, že letos vyroste do velikosti pacibulky. Příští rok do jedné kuličky bez stroužků a další rok teprve palička. Poměrně zdlouhavé asi.
Rozkvétání broskvoní, 26.4.2019 Obsahuje fotku
FM3 naplno.
Jak ochránit skleník před slimáky, 23.4.2019
Doufáte marně, jsou všude. Mně už začali kosit řádek zelí co vzchází ve skleníku. Obávám se, že letošek nebude o nic lepší než kdykoliv v minulosti.
Benzínové čerpadlo na vodu - zkušenosti, 22.4.2019
Hlavně to budete muset řešit ponorným čerpadlem, protože z více jak 8 m hloubky žádné povrchové čerpadlo vodu nevytáhne. Jak píše O.
Košíkářská vrba, 21.4.2019
Není to pravda tam u vás. Přijeďte se podívat do Pelhřimova pod čističku, kde meandruje Bělá. Tam uvidíte, jak to vypadá když se vrbám daří. I olším a osikám a všemu ostatnímu. Nemusíte jezdit, podívejte se na mapách na letecký snímek.
Košíkářská vrba, 21.4.2019
Nedělejte z toho drama. Nova potřebovala oživit velikonoční zprávy něčím novým, tak nějakej salónní reportér vymyslel téma. Celým pořadem šel opakovaně záběr dvou zlomených proutků. Vždyť je to jen vrba a roste to jak vrba. Ta poroste ořezaná i... celý příspěvek >
Černý rybíz neraší, 18.4.2019
Asi máte pravdu. U mně se to sem tam taky stává, když vidím nerašící větev, prostě ji ustřihnu a spálím. Spekulovat, jestli to tazatel zalévá nebo ne je nesmysl.
Jak na mravence v domácnosti?, 16.4.2019
Mám dobrou zkušenost s bufetem od Neudorfu, loxiran. Stačí pár kapek, mravenci po tom jdou jak diví, dává se dokud vylizujou mističku, když přestanou, je po nich.
VARI na orbu a rotavarovanie - otazky, 13.4.2019
Vy to nechápete, vy jste takovej salonní zemědělec. To nemůže být z JEHO pohledu, on nemá vaši půdu. Rotavátor je těžký a těžší na ovládání, víc a do hloubky půdu propracuje a rozdrobí, rozseká ojedinělé drny (ne louku). Kultivátor je lehčí a nekypří... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 11.4.2019
U nás začínají myrobalány a trnky. Říká se, že když kvete trní, přichází zimy. Letos to vypadá, že se pranostika vyplní.
Poda pre zemiaky, 11.4.2019
U nás (Vysočina) jsou půdy dosti kamenité a brambory si nestěžují. Brambory zasaďte a průběžně jak budete kultivovat, odkameňujte. Je to ale job na několik životů.
Rozkvétání broskvoní, 9.4.2019
Všechno je jednou poprvé. U obou stromků jsou větve obalené poupaty. Těsně před rozkvětem. Tak se jen tetelím, aby moc nechvátaly a vydržely ten víkendový pokles ještě nerozkvetlé.
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Snad radíte dobře. Ale. Já mám zkušenost, že čím promyšlenějším řezem se na strom jde, tím větší bejkovinu on po řezu udělá. (Asi to ví, a dělá naschvály) Například na vnitřní očko mi pravidelně to vnitřní očko zakrní, udělá jen trn a mohutně vyraší... celý příspěvek >
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Mocná Flóra kašle na příručky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika