Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata 2017, 2.10.2017 Obsahuje fotku
Takže venku naše rajčata po období chladu a dešťů již tzv. šmahem končí, ale ve folníku si myslím, že bychom mohli sezónu ještě nějaký ten týden udržet.
Papriky pro 2017, 2.10.2017 Obsahuje fotku
Naše výpěstky budeme teprve ve větším česat, jelikož se jedná o silnostěnné a poměrně i dlohozrající odrůdy červené Sonar a lamyo odrůda Samurai.Dále pak Ozarowsky, Radmila, Sandra a Paradise. Oranžová je Kubista, Afrodita.Chtěl bych podotknout, že... celý příspěvek >
Kdy přesazovat jahody, 2.10.2017
Dobrý den všem pěstitelům.U nás proběhla letos tato jahodová anabáze.:Nejprve moje přítelkyně se slovy-nic chytat nebudeme zhruba koncem července ostříhala jahody velmi důkladně-lajk by řekl, že tam toho moc nezbylo.Poté jsem při služební cestě na... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 25.9.2017
Vůbec se neomlouvejte.Nejsme žádní,,ajťáci".Já konkrétně jsem se chtěl přihlásit už kdysi a zřejmě jsem dělal nějakou chybu.Zadařilo se mi to až o uplynulém víkendu.Dříve jsem též dal jednu fotku a za chvíli druhou.No a zbořil se svět??? Nezbořil... celý příspěvek >
Česká rajčata 2017, 14.9.2017
Od pěstování albertovského žlutého jsme upustili už zhruba před 4-mi lety.Vůbec nám nechutnalo.J a Olí.PS.:jak píše pan Vladimír-chuť se nedá změřit :-) a má pravdu
Paprika Rodrigo, 13.9.2017
Já osobně jsem už papriky ve skleníku zaštípal a nechal jen ty, co už teď mají plody alespoň pár milimetrů, venku to ještě musím projít.Někde ve starších diskusích bylo pojednání, co na podzim po othání dělat se zelenými nezralými paprikami.Zkuste si... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 13.9.2017
Zdravím ostatní pěstitele a chtěl bych se i já podělit o své zkušenosti s letošní úrodoua pěstováním rajčat.Letos jsme pěstovali(a ještě jdou a ve folníku půjdou klidně do konce října)asi18druhů.Ty klasické odrůdy: Toro, Tornádo,Start F1,Dagmar,... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 13.9.2017 Obsahuje fotku
A ještě výsledek mnohahodinové práce ve dvou
Sklizeň 2017, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den.Jelikož se blíží pomalu, ale jistě konec pěstitelské sezóny, chtěli bychom se i my podělit o výsledky našeho snažení.Již po několik víkendů po sobě, vozíme pravidelně zhruba min. 10l kýbl+rajčat, cukety,papriky, okurky(už kvapem končí-bez... celý příspěvek >
Padlí na okurkách - má ještě smysl ošetřit chemií?, 2.9.2017
Nechte je dožít bez chemie, my jsme použili jen jeden postřik letos na jaře proti sviluškám na paprikové sadbě těsně před vysazením, jinak bychom o to přišli.Taktéž pouze odstraňujeme špatné listy.To bychom si to všechno mohli jít rovnou koupit do... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 2.9.2017 Obsahuje fotku
ještě druhé foto
Sklizeň 2017, 2.9.2017 Obsahuje fotku
Ty červené, delší jsou odrůda Sonar, oranžové tuším Oreny, Kubista.Pěstováno ve skleníku a považujeme je za naše první trofejní kusy.J a Olí.PS.:náš pejsek papriky přímo zbožňuje :-)
Omylem vystipana kerickova rajcata Rio grande, 22.7.2017
Nevím, jak přesně se jmenují malá žlutá rajčátka, ale soused, co nám je věnoval jím říká,,Olívky"Pěstujeme je, jako tyčkové a dorůstají bez potíží 170cm i více.Větví se a odnožují, že nestačím vyštipovat.Ze začátku se to stíhá, pak už jen přihlížíme... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 19.5.2017
Sám si pamatuju že jako malý mi táta říkal vem si papriku-tahle nebude pálit.A pálila, takže jsem si vypěstoval pěknou averzi k pojídání čerstvých plodů.Můžu Vás ujistit, že mi to vydrželo mraky let, než jsem papriky opět začal jíst.Pokud nechcete... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den.Prosím zkušenější pěstitele o posouzení, co je příčinou takto hanebných spodních listů na sadbě rajčat, které musím mít zatím doma za oknem na jih.předem díky za názory.J a Olí
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika