Příspěvky uživatele - 77.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 18.7.2017
Díky za tip, ale takovou práci po manželovi opravdu chtít nemůžu. To už bych spíš uvažovala o podhrabových deskách včetně instalace odbornou firmou, mimo vegetační období, aby se neponičily kytky na záhonech u plotů. Co ale s tím obrovským kvantem... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
A taky přemýšlím, jak dostanu do auta a z auta pytel malty na ty zídky - menší než 25 kg balení se neprodává. V obchodě mi ho snad naloží, na chalupě si nejspíš budu muset sestrojit kladkostroj, manžel je chabrus na páteř a 25 kg zvedat nesmí. Anebo... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
Proč lezu na svou zahradu? Dobrá otázka :-) Protože mě práce na zahradě baví a ve městě mi opravdu není líp (bohužel tam musím chodit do práce) :-) Nejezdím na chalupu kvůli místním obyvatelům, ale kvůli zahradě. Obyvatelé by tam ani být nemuseli... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
A ještě jsem zapomněla na slimáky - s jejich hubením se taky neobtěžují, zeleninu mají ve skleníku. Takže pořád sypu Feramol kolem plotů. Ostružiny lezoucí od vedle jsem úspěšně zničila. Nejradši bych sousedy nakopala kamsi, ale není nad dobré... celý příspěvek >
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
Ještě bych dodala, že ani proti dvoumetrovým kopřivám, které rostou hned za plotem, tkanina ani zídka moc nepomáhají.  Holt smůla na sousedy, ale všimla jsem si, že opravdu pečlivě udržované zahrady mají jen náplavy.
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 17.7.2017
Ješte bych se ráda vyjádřila k příspěvku o náplavě - píšu z jiné adresy, ale jsem to já, ta náplava. Vztahy se sousedy mám jinak dobré, například si vyměňujeme vodu na zalévání a slivovici (ty mám já) za zeleninu (tu mají oni). Nicméně přesto je... celý příspěvek >
Problém se zahradou, 13.7.2017
Jako že máte něčím zamořenou vodu a půdu? To mi přijde jako nesmysl. Než vrazíte spoustu peněz do nějakých rozborů, zkuste kromě stromů pěstovat zeleninu nebo kytky a uvidíte, zda to půjde normálně nebo se to taky bude vzpouzet.
Mrtvý ježek v bazénu, 28.6.2017
My máme v bazénu jen modrou skalici a uv lampu, přesto jsme ve zdraví přežili i tu filtraci vody přes hnijící myš. Ano, bohužel jsou to všechno pasti na nevinné zahradní tvorečky - bazén, ale i ten otvor pro vysavač pod kterým je filtrační sítko... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, prorůstaní bohužel nevím čím, 13.6.2017
To je pýr, asi přežily oddenky v zemi. Vytrhávat a vytrhávat, kolik máte m2? :-)
Růže - královna květin?, 6.6.2017
Pak ještě zakopčovat, odkopčovat, hlídat napadení mšicemi, padlím, skvrnitostí... proti jiným kytkám jsou růže náročné, ne že ne :-) Ale jsou překrásné, o tom žádná :-)
Růže - královna květin?, 6.6.2017 Obsahuje fotku
Současný pohled na jeden z mých záhonů. Ještě mám moc ráda orlíčky! Tablet je trochu barvoslepý. To co vypadá jako bílý kosatec je ve skutečně slabounce růžový a věnoval mi ho pan farář, přestože do kostela nechodím :-)
Růže - královna květin?, 6.6.2017
Růže jsou krásné, ale je s nimi dost práce. Nic proti nim - kvetou od června do listopadu a tak za trochu piplačky stojí. Jinak mám oblíbené vlčí boby a kosatce, obojí velmi nenáročné. Vlčí boby mám ve všech myslitelných barvách kromě sytě žluté... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 24.5.2017
Přijeďte si k nám nějaké nachytat a ještě dostanete za každého uloveného krtka flašku slivovice :-)
Jak se zbavit krtka, 23.5.2017
Mně ty cca 4 roky relativního klidu od krtků se solarním odpuzovačem stačily, nežádám ochranu na 100 % ani na doživotí :-) Jinak ono je rozdíl, jestli zahradní havěť poničí zeleninu, kterou příští rok vypěstujete znovu, nebo trávník, který s... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 22.5.2017
U nás je překrtkováno. Chytím jednoho, přijde další. Naše zahrada vyžaduje systémové řešení :-) Netvrdím, že plašiče jsou ideální, ale o ničem jiném, co by fungovalo stabilně a nemuseli se krtci řešit pořád dokola, nevím. Nemám na to čas, klidně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika