Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhorky na kvašáky, 27.4.2018
Ja pouzivam na kvasaky   odrudy s hrubym povrchem   ne ty hlatke
Už vám leze podzimní česnek?, 24.4.2018
bohuzel nerozumi vasemu prispevku     jednou mate foto z bulharska    jiny od nas z cech
Maliny, 22.4.2018
Ja bych radil zmenit zahon    10x10 m neni idealni rozmer   k vuli pleti   idealni je 10 nebo 15 m x 2m aby bylo mozno vyplet z kazde strany      pohnojit celerit    siran... celý příspěvek >
Rajčata a papriky, 22.4.2018
Nevim jakou mate nadmorskou vysku u nas na stredni morave     nadmorska vyska 280 m   jeste jsem nevidel ze by u nas v 21 hod zacalo  mrznout kdyz tak kolem 2hod rano   do 7... celý příspěvek >
Rajčata a papriky, 22.4.2018
Urcite to bude lepsi ochrana nez zadna nebo je lepsi rajcata a papriky nechat v kelimkach jeste 3 tydny    kdyz jsou tak vysoke     kyblama prikryvam begonie ve venkovnich misach    a nove sazenice... celý příspěvek >
Rajčata a papriky, 22.4.2018
Urcite vysadit   a necekat do 15 kvetna a kdyby nahodou prisly mraziky tak priklopit kyblama
Broskev ve vodě, 17.4.2018
To je prece jasne broskev  je jak vrba potrebuje vodu
Klejotok mladé třešně, 17.4.2018
Neco podobneho jsem  mel taky   tresen nebo  broskev zacala  klejovatet   ze stareho casopisu  ktery je stary 40 roku   jsem vycetl    kleotok odstranit  pri vlhkem pocasi ocelovym... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.4.2018
Nevadi ze jste ztratil internetove spojeni  precetl jsem si jine zajimave prispevky    ze mate problemy s rajcatama tomu neverim           paprika balkonovka urcite je dobra a... celý příspěvek >
Papriky - nemoc, 13.4.2018
Ja to mam to same je to od ostreho slunce    unor brezen  velmi niska nebo zadna inteznita slunce   zacatek dubna velmi ostre slunce      listky ktere byli pri oknu byly spalene  ... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 13.4.2018
Ja preferuji sudy dobre se po sezone vycisti     dobre se nabira voda do konve     u IBC se musim hrbit cekat  nez se napusti konev    u sudu mate nekoliv moznosti    ... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 11.4.2018
Do peti sudu se taky vejde 1000 l   vody     jak rikate ze sudu se dobre nabira konev vyjde to na stejne penize    
IBC kontejner na vodu na zahradě, 11.4.2018
Duvod proc je lepsi nez plastove ci kovove sudy
Kompostér, 11.4.2018
 Komposter by  nemel byt na betonu   mel by byt posazen na zemi duvod aby se zizaly mohly dostat do materialu ktery je v komposteru    listi   trava a podobne
Paprika Rodrigo, 8.4.2018 Obsahuje fotku
Papriky připravené k sázení do foliáku, které budu sadit příští týden.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika