Příspěvky uživatele - 254.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stanley, 15.8.2017 Obsahuje fotku
Prosím, děláte pravidelný letní řez u Stanley? Mám vysazený r.2000 a zatím byla pouze jediná solidní úroda. Každoročně je strom z jara zcela bílý květy a pak není ani na ochutnání... Děkuji Míla
Druhá sklizeň brambor?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
ještě z blízka... Míla
Druhá sklizeň brambor?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
ještě z blízka
Druhá sklizeň brambor?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Posílám foto z lonska.Po sklizni jahod vysázeny zbytky brambor, které jsme nevysázeli a zůstali ve sklepě.Hodně naklíčili, ale opatrně položili do hlíny.Výsledek- ÚRODA SUPER.Jen bylo už hodně mokro, tak se špatně vykopávaly, ale ten kousek pozemku... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 26.5.2017 Obsahuje fotku
Ještě pohled na celou sazenici..MÍLA
Proč pupeny neraší, 26.5.2017 Obsahuje fotku
zdravím... Prosím vás o radu..musím zcela zlikvidovat révu z pergoly, když nikde není ani jediný pupínek??Vloni bylo úrody mnoho, ale letošní mrazy -27 asi zlikvidovali celou sazenici.Nebo má nějakou šanci?,nebo zkusit kus vedení odstřihnout, jestli... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 6.5.2017
Pani jiřino, prosím,mohla byste mě říct, kdy můžu z naroubované okurky sundat úvazek??Sazenici jsem vysadila již do skleníku, a krásně roste a musím ji přivázat k opoře?,  moc děkuji MÍLA
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 2.5.2017
Jasně, že jablíčko je králem ovoce.Křížaly, mošt,povidla, kompot,burčák,?"!!!?!!! i když si pochutnáme na sezoním ovoci, tak jablko vždy zůstane na prvním místě.     MÍLA
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Mockrát děkuji za odpověd p. Jiřino       MÍLA
Roubování okurek 2017, 27.4.2017 Obsahuje fotku
pani Jiřino, vysela jsem jediné semeno dýně-neznám, nevím,zkrátka se mě objevilo mezi semenama.Už krásně vyrostla asi 15cm sazenice a začala jakoby do boků se rozrůstat.Chtěla jsem ji vyhodit, ale pak jsem narazila na vaše roubování, tak jsem jednu... celý příspěvek >
Kdy papriky do skleníku, 18.4.2017
Za reakce a nápady moc děkuji. Byl to takový momentílní nápad, když člověk vidí ty mrazy a papriky se opečovávají už od února, tak člověk vymýšlí všecko možné. Broskev ani kvítek, merunka ani kvítek, třešen začíná otvírat kvítka, taktéž hrušky a... celý příspěvek >
Kdy papriky do skleníku, 17.4.2017
Dotaz-mám papriky vysazeně ve skleníku již 4 týdny a krásně rostou. Ted se chystaj velmi nízké teploty, tak mám o ně strach. Mám je zakryté netkankou a ještě folií, přesto přemýšlím je na těch několik dní ze země opatrně vyjmout a poskládat třeba do... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 12.4.2017
Tak v kalendáři mám napsáno k datumu 7.1...-27.7 mráz jako prase.Strom je desetiletý a je u severní zídky. Mrzí mě to, ale mám ještě zásoby z lonska, tak snad příští rok... MÍLA
Rozkvétající broskvoně, 12.4.2017
Redhaven je moje broskev. Denně postojím pod ní pár minut a hledám a hledám a hledám jediný kvítek. Nic, jen malinkatý suchý pupeny... takže Svitavy nic... a merunky vypadaj úplně stejně..,také ani n.   MÍLA
Ochrana ořešáku před mrazem, 5.4.2017
Stejný promlém mám i já.Mám špičák, dole narostla malá větvička a po obvodě začali rašit lístky. Kdyby přišli mrazy, tak napíchnu okolo tyčky a vrstvou netkanky obalím, snad bych ho zachránila... Možná i na noc nasadit igelit. pytel ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika