Příspěvky uživatele - 48.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule lilií v červenci?, 13.7.2018
Dobrý den, přesně jak píše paní Lída, teď nic nekupujte, je to zbytečné vyhození peněz. Počkejte na srpen, září, až začne prodej cibulí a hlíz.Marcela
Prosím o identifikaci letničky, 11.7.2018
Nebo též netýkavka. M.
Ochrana dřevěného plotu, 9.7.2018
Dobrý den, s lazurou se natírá úplně normálně jako s jakýmkoliv lakem. Marcela
Kompletne zrezanie koruny mladej lipy, 27.6.2018
Dobrý den, já osobně bych jen zkrátila větve, protože nemám ráda, když se strom esteticky pokazí. Ale pokud lípu hodně zkrátíte a ona obrazí, tak musíte počítat s tím, že několik let nepokvete, protože strom dá všechnu sílu do nových výhovů tzv.... celý příspěvek >
Je to dračinec?, 26.6.2018
Upřímně? Také mi to hlava nebere, ale řeší to kde kdo. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, jestli si nějakou kytku pořídím či nepořídím právě kvůli tomu, jestli je jedovatá. A to jak doma, tak na zahradě. Navíc děti ani nenapadne něco takového... celý příspěvek >
Je to dračinec?, 26.6.2018
Dobrý den, vůbec bych se neobávala, že Vám malé dítě bude baštit nějaké kytky. Máme doma spoustu mrňousů a kytky na zahradě ani v domácnosti vůbec neřeším. Úplně malé dítě stejně nespustíte z očí, a těm větším se to dá krásně vysvětlit. Takové... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 22.6.2018
Také bych řekla, že je to asparágus, ale klame mě ten kmínek, a ty plody nejsou klasické kuličky. Marcela
Keř s modravými květy, 20.6.2018
Dobrý den, olověnec zaříná kvést až tak v červnu, ale v zimě vymrzá. Tedy mě vždycky zmrzl, takže teď přenáším ven do zahrady na jaře a na zimu zase uklízím do zimní zahrady. Marcela
Co je to za keř?, 20.6.2018
Tajé bych řekla, že je to černý jeřáb. Marcela
Přesazení hortenzie, 20.6.2018
Dobrý den, hortenzii můžete buď nechat v květináči nebo jí přesadit to zahrady (doporučuji ji čase případně přesadit do květináče většího) má ráda kyselou půdu, takže rašelinu. Má ráda světlé místo, ale ne celodenní slunce.Čili polostín, klidně i... celý příspěvek >
Zásah randapem, 19.6.2018
Dobrý den, laboratoří je určitě spousta. Buď jsou u VŠCHT nebo Vám poradí na ministerstvu životního prostředí. Nicméně pokud mám zkušenost, tak testování je dražší záležitost, a mě osobně nepomohlo. Akorát mě výsledek přesvědčil v tom co jsem tušila,... celý příspěvek >
Piskova filtrace napln, 18.6.2018
Divné to není, kuličky jsou jako "bambulky". Jsou sice lehké, takže netaháte písek, ale musíte je pravidelně prát, a to je podle mě docela otrava. Takže já dávám přednost klasickému písku. Marcela
Piskova filtrace napln, 18.6.2018
Dobrý den, zkušenost nemám, nicméně když jsem se o filtrační kuličky zajímala v rámci "usnadnění" výměny náplně ve filtru, tak mi bylo řečeno, že písek je prostě písek. Marcela
Trvalky a traviny do suchých vazeb, 14.6.2018
Dobrý den, tak teď mě napadá jen řebříček, růže, bodláky, vratič, slaměnky, hortenzie, rozchodníky, seno, len, sláma, jasmín, šáter, obilí, makovice. Marcela
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.6.2018
Pokud vím, tak se jedná většinou jen o neděle. A u nás už je celkem běžné, že obce mají hluk o víkendu též omezen. Bohužel co se týká třeba Prahy, tak tady je klasika, že sbíječkou rachotí od šesti od rána a ještě v deset večer rachot neutichá. To je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika