Příspěvky uživatele - 248.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpustlý sad, 20.2.2018
Bláhovo oranžové mělo krátkou stopku, malý "bubáček", matnou drsnější slupku se stopami rzi a nažloutlou dužinu. Ale připadalo mi trošku plošší, než jablko z profilu na fotce.           Lída
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Viburnum farreri kvete v období XI.-III., podle počasí. Při silnějších mrazech se kvetení jakoby zastaví, když mráz poleví, kvete dál. Většinou mi kvetla I.-III., ale tuhle zimu opravdu od listopadu, teď zarazila, ale další poupata tam ještě má. Má... celý příspěvek >
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018
Hamamelis x intermedia je kříženec H.mollis a H.japonica, měl by mít větší květy. Ale stejně se nejčastěji pěstují různí kříženci... Bohužel všechny vilíny jsou větší keře, stříhat se nedoporučuje a tak se mi na zahrádku nevejde. Musí mi tam v zimě... celý příspěvek >
Poznávačka - nyní žlutě kvetoucí keř, 19.2.2018 Obsahuje fotku
H.mollis, asi kultivar "Verna".           Lída
Vzrůstnost různých odrůd jabloní na M9, 17.2.2018
Kamarádce na M9 rostla Rajka docela dost a Topas málo.        Lída
Stromkový šeřík, 16.2.2018
Ještě je brzy, počkejte později. Jinak ho v nabídce mívá Kruh, Prodej stromků, Žižka ap.. Já ho zas dlouho sháněla jako keřový...      Lída
Kde koupit kvalitní ovocné stromky (zásilkové zahradnictví)?, 15.2.2018
Pan Zíbal ze Strážnice bohužel už nezasílá (dělal mu to syn a nechal toho), měla jsem od něj kvalitní stromky, tak mne to mrzí, mluvila jsem přímo s ním telefonicky.  Arbia Malenovice také nezasílá. Pěkné stromky jsem měla i ze školky Šťastných.... celý příspěvek >
Stará odroda jablone, 15.2.2018
Brala jsem to jen podle toho "císaře", jak jsem psala. Sama ho nemám, neměl ho ani táta a tak ho osobně neznám. Fotka u p.Peška byla popsaná jako Vilémovo. Spíš to bude chtít vyfotit plody na podzim a "hádat" pak - budeme pak znát dobu sklizně,... celý příspěvek >
Stará odroda jablone, 14.2.2018
Ještě k tomu hledání - že to má něco společného s císařem ... Takhle jsem hledala já jméno růže se zvláštním oranžově rumělkovým odstínem, co měl můj táta na zahrádce - pamatovala jsem si, že jméno mělo něco společného s královnou... nakonec to byla... celý příspěvek >
Stará odroda jablone, 14.2.2018 Obsahuje fotku
A tohle je Car Alexandr, také z netu - pro porovnání...           Lída
Stará odroda jablone, 14.2.2018 Obsahuje fotku
Vilémovo - fotka ze "starých odrůd" z netu.                               Lída
Stará odroda jablone, 14.2.2018
Jen podle toho "císaře" - "Císař Vilém" = "Vilémovo"?        Lída
Plíseň kaktusu, 12.2.2018
Tu horní část, co hnije, odřízněte tak, aby zůstala jen zcela zdravá (i uvnitř) spodní část.  Zjara by pak ze stran měly vyrazit odnože. Jinak kaktusy se v zimním období nepřesazují a hlavně NEZALÉVAJÍ!  Lída
Prosím o určení odrůdy, 11.2.2018
Matčino to nebude, to má menší uzavřené okvětí a jen nepatrně zapuštěné pod úroveň povrchu plodu. Navíc má zcela atypickou nezaměnitelnou chuť Navíc p.Petr neudává, kdy ta sklizeň byla (měsíc) a ani jakou má jablko barvu dužiny.      ... celý příspěvek >
Usychání větví tlustice, 11.2.2018
K nařízkování ani nemusí být celá větvička, stačí list. Odlomit, nechat chvíli ránu oschnout a jen lehce zapíchnout do substrátu.     Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika