Příspěvky uživatele - 100.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2018?, 4.8.2018 Obsahuje fotku
Moje réva se už v tom úpalu začala připékat, zvláště jedna odrůda, bohužel netuším která - koupil jsem z Velkých Bílovic předloni 4 sazenice - Prim, Poloskei Muskotaly, Talisman a Boskoop Glory. Jmenovky se někde přeházely, ale ta sluncem popálená... celý příspěvek >
Sud od oleje, 1.8.2018
a to se vám vyplatí? Když si vezmu případný materiál, ale hlavně hodinovou cenu za práci, koupíte si čistý...
Toptaste, 29.7.2018
Myslím, že Toptaste má dost času. Předčasně modrá, ostatně letos mi zmodral už i Stanley a Gabrovská, které normálně modraly v druhé polovině srpna, tak uvidíme. Opadané plody Toptaste u mě jsou jen ty nemocné. Bohužel i Toptaste u mě má plody... celý příspěvek >
Sukulent co je to zač?, 27.7.2018
victorae-reginae. Rozhodně raději nejprve do polostínu
2018 bez strupovitosti?, 21.7.2018
Na Krrasavě si snad strupovitost vůbec nepamatuju ani ve špatných letech, zato červivost a hniloby (monilie) ji decimovaly vždy...
Rajčat plíseň?, 20.7.2018
Vy pěstujete v nádobách ve stejné zemině rajčata více let?? Já měním v nádobách komplet každoročně za novou směs zeminy, kompostu, případně substrátu, není to jen o patogenech, ale o změně vlastností, zasolení některými látkami dle zálivkové vody... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 20.7.2018
Nejste od Brna? že vidím tu rozpraskanou suchem půdu? No u nás by mi hrozny takhle na zemi sežrali přinejmenším slimáci... S tou odolností nemohu posoudit Katalonii, ale obecně je to o řadě faktorů (poloha, mikroklima, hnojení, podnože, řez,... celý příspěvek >
Slimáci 2018, 18.7.2018
plž uliťák = pásovka keřová, myslím v zásadě garden friendly stvoření
Slimáci 2018, 17.7.2018
Já jich dnes v OV popravil tak stovečku, standardní stav v letních měsících posledních 5 let. Saláty a podobné pochutiny pěstuji tak do května, pak je utrum. Když vyjdu ze zahrady a vidím ty tisíce plazící se z opuštěných zaplevelených koutů směrem k... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 14.7.2018
Po první vlně mám napadení obalečem v řádu jednotek procent. Chtěl jsem podchytit druhou vlnu Spintorem, ale při letošní mimořádné násadě, když všechno dobře půjde, to vypadá na několik metráků zimních jablek. Z těch si vždycky vyberu 100-150kg... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 10.7.2018
vypadá to jako sluneční úpal
Čím strádá borůvka?, 10.7.2018
Příznaky sucha zde.
Sklizeň česneku 2018, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Lámu si hlavu stejně jako pan Vysloužil: sadba Dukátu a směsi Kozáků mořena, okopávána, hnojena, zalévána a výsledkem asi 2/3 standardní velikosti (220mnm) stejná sadba v 520 mnm jen asi 2x zalita, pohnojena a cibule znatelně větší. Do... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Na chalupě jsem letos nestříkal vůbec a obalečů nevidno - pouze jedna housenka, ta ale stála za to! Kdopak pozná o jakého "obaleče" se jedná?
Černé fleky na listech rajčete, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Já letos nenechával nic náhodě a preventivně to jistil mědí a posléze, když rostly plody, Vitisanem. Přesto několik rostlin začalo odcházet - dostanou narezlou barvu a listy posléze rychle usychají - viz fota (není rozdíl venku - ve skleníku nebo u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika