Příspěvky uživatele - 187.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení broskví, meruněk, 4.10.2017
Pane Waltře, prodejna kde jsem v posledních x letech pořídil většinu stromků má plný sortiment stromků na podzim, Jak jste řekl, je z čeho vybírat. Odhaduji že původ těchto stromků je v Polsku, jsou pěkné, vitální, většinou mají pěkně založené... celý příspěvek >
Sázení broskví, meruněk, 3.10.2017
Jsem zastánce podzimní výsadby, nemám důvěru ke správnému založení stromku přes zimu v obchodě. Je zde poměrně obsáhlé vlákno s hlasy pro i proti...
Kdy naposledy posekat trávu?, 28.9.2017
 sbírám sekačkou i spadaný listí, seču tedy, dokud podstatná většina listí není se zbytky trávy v kompostu.
Doporučte broskvoň, 25.9.2017
Pane Míro, několik málo kilometrů pod Brnem vcelku s úspěchem pěstuji několik druhů broskví.  Při výběru odrůd jsem dbal na to, aby dozrávaly postupně a hlavně po meruňkách, kerých mívám v době jejich zrání doslova a do písmene na 3 týdny nad... celý příspěvek >
Určení odrůdy - byl jsem napálen?, 24.9.2017
Dle mého Boscova lahvice.    Hruška hrušek, pro mě Top.   j.c.
Olej nebo tenkovrstvá lazura?, 8.9.2017
Nejlepší nátěr který se mi kdy podařilo aplikovat na komplet dřevěné opláštění chaty, byla směs 2 dílů tenkovrstvé lazury Primalex a jednoho dílu teakového oleje koupeného ve 4 nebo 5kilovém balení v Dům barev. Nátěr získal na mastnotě, dobře se... celý příspěvek >
Broskvoň Symphonie, 5.9.2017
Broskve vypadají velmi dobře, chápu radost pěstitele. Za mě jde o velmi dobrý tip na prodloužení broskvové zezony která mi skončila sklizní vynikajícího Cresthavenu    j.c.
Kopr, 26.7.2017
Nechte něco vysemenit na záhonu. Něco se z toho přemístí rytím, něco větrem, ptáky, hlodavci nebo čím vším. Roste pak i tam, kde o něj nestojíte. Na jaře ale mladý, je naprosto skvělý.
Plody paprik, 21.7.2017
Naši pěstitelé chilli si poměrně často postesknou na záměnu semen za jiný druh. Pokud bude rozdíl jen v barvě, zkousl bych to.
Poraďte prosím odrůdu meruňky, 18.7.2017
Letitá vzrostlá meruňka umí udělet parádní stín který má u nás v zahradě v letních dnech kolikrát větší cenu jak celá ůroda nebo věechy pártydeštíky ve městě.  j.c.
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
... česnek zásadně nehnojím ani nezalévám... ...potom česnek zálivku snese... Nemohu se zbavit dojmu, že vámi prazentované názory mohou být zavádějící. Přál bych vám vidět letos polnosti a zahrady na... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 13.7.2017
česnekem jsem pro letošek osadil část většího záhonu v mírném svahu společně s paprikama, 405 stroučků v 6 řádcích. Papriky byly proti kopci nad česnekem. Zalil jsem ho všehovšudy 2x lehkou sprchou z hadice. Spodní 4 řádky česneku zavadaly na sklizeň... celý příspěvek >
Marhulový kvas nekvasí, 7.7.2017
Dosladit v množství 2 kila cukru na 50 litrů kvasu. Přidat kvasinky. Nechat v chladněší místností Nechat kvar min 6 týdnů na pokoji
Buxus zežloutl, 25.5.2017
Zabere Karate i obyčejný Mospilan, jen se výskyt těch potvor musí podchytit včas. Postřik se blbě aplikuje, když vám v keřích hnízdí ptáci...
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 4.5.2017
Ajajajjaj... smutná fotka... j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika