Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obaleč švestkový 2019, 27.5.2019
Stříknul jsem švestky včera přípravkem Dimilin 48SC.  Na jabloně je u nás ještě čas, v lapači jen pár kousků (zatím).
Obaleč švestkový 2019, 20.5.2019 Obsahuje fotku
Minulý týden jsem pověsil feromonový lapač, každý den tak 3-5 kousků, dneska je jich tam asi 30. Jak jste na tom u Vás? Severní morava 360 mnm
BIO ochrana revy, 20.5.2019
AQ10 nefungoval, testoval ho i jeden malovinař, který výsledky testu publikoval na svých stránkách. O jeho neprokázané účinnosti psali myslím i prodejci. Testoval jsem ho v roce 2017, nakonec jsem ale aplikoval chemii. Jak je tady psáno výše, špatně... celý příspěvek >
Roubované melouny ze skalnicky-cesnek.cz, 25.4.2019
Letos mám objednáno 5 odrůd, pak napíšu jak se jim daří 😉
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.4.2019
Dnes ráno konečne teploty nad nulou. Bergeval skoro dokvetl, Leskora a Goldrich ještě má pár květů nerozkvetlých. Nyný Zárybnické hlásila, že ojediněle se mohou vyskytnout přízemní mrazíky i o velikonočních svátcích. Boj tedy pokračuje a dle fotek... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2019
Včera celý den +3,7°C a ani se to nehlo. Dnes ráno +1,8°C nyní v 10h je +2,8°C a pořád zataženo občas slabě mrholí. Meruňky dokvétají, zbytek ovocnách stromů ještě nekvete. Ve skleníku občas přitápím a udržuji teplotu +10°C. Sazenice paprik a révy... celý příspěvek >
Sekačka Solo by AL-KO 5378 VS ALU, 9.4.2019
Jelikož mi stará sekačka dosloužila, hledám náhradu a jelikož mám rád věci které fungují a vydrží narazil jsem i na tuto sekačku Solo by AL-KO 5378 VS ALU. Pozemky mám větší rozlohy a dost členité. Parametrově mi tento typ vyhovuje, proto... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 7.4.2019
Danik: nejsem z Jablunkova, ale 2km od něj - Návsí. Uvidíme, jak se bude předpověď upřesňovat. U mě kvetou zatím jen meruňky.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 5.4.2019
Tehdy byla předpověď počasí jiná (mělo být chladněji a pršet). Dnes aplikují druhý postřik a po dokvétání třetí.
Moniliový úžeh peckovin 2019, 4.4.2019
Jak píšu výše, v sobotu jsem aplikoval Signum (před květem). Rozkveteno je cca 10% květů, od zítřka hlásí slabé přeháňky a další týden má být pošmourný. Počkat s dalším postřikem?
Moniliový úžeh peckovin 2019, 1.4.2019 Obsahuje fotku
V sobotu jsem na meruňky aplikoval Signum, zatím ještě nekvetou (viz foto). Druhý postřik bych aplikoval po odkvětu a zkusil bych Prolectus. Je podle Vás toto načasování i prostředky adekvátní?
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 18.3.2019 Obsahuje fotku
Návsí 360 mnm odrůdy Goldrich, Bergeval, Leskora
Rozkvétání 2019, 17.3.2019 Obsahuje fotku
Dnešní obhlídka zahrady: třešně, višně začínají zelenat pupeny. Meruňky se chystají do květu, letos tedy bez meruněk, je to moc brzo.
Avatar, 8.3.2019
Hmotnost 7-9g se mi nezdá.
Pestovanie Solaris, 16.11.2018
Mám jeden vodící drát ve výšce 80cm nad zemí, dvojdrátí mám pak 4 a to posuvné (u nás to dost fouká), poslední dvodrátí je 2 metry vysoko. Solaris jsem kdysi sadil 80cm od sebe, nyní už 1,2m. Jak již bylo psáno, dost zahušťuje a pak trpí na choroby.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika