Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Farhial, 21.9.2020
Dobrý den. Já bych to tak nehrotil. Určitě bych s likvidací stromu počkal. Řekl bych, že každý co máme nějaké ovocné výsadby máme i stromy s touto chorobou. Počkal bych na další plody a pak bych viděl. Co by mě víc zajímalo je to, zda ty pozdně... celý příspěvek >
Farhial, 20.9.2020
Šarka jak z učebnice chorob. Je to tzv tygří pecka. To možná bude taky důvod, proč dužnina nebyla chutná. Stanislaw
Živý plot z tisu, 1.9.2020
Ovšem, vás to teda solidně bere. Jsem starý pán, který se profesně zabýval přírodou celý život. Zaznamenal jsem pouze jednu otravu u člověka, ale ta byla úmyslná. Šlo o juniorku, které kamarádka poradila, aby si z tisu uvařila odvar. Oplodí jedovaté... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 23.8.2020
Dobrý den. To opravdu nemám, píšu o době před rokem 1989. Vyšlo to v Zahrádkáři, takže možno hledat v něm. Ještě napíšu svůj názor. Kdyby to bylo tak prosté, jak celá řada návodů na webu radí, tak by firmy nemusely vynakládat obrovské částky na vývoj... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 23.8.2020
Dobrý den. Pane Milane, zapíchnutý měděný drátek v rostlině rajčete není záležitostí nějakých 10. roků, ale byly o něm debaty už za minulého režimu. Nakonec se toho ujali fyťáci z výzkumáku v Olomouci, které jsem osobně všechny znal. Výsledek byl... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 21.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pane Vladimíre, něco taky pro Vás. Cibule Globo sklizena a suší se. Těžký rýč Fiskars vedle jako měřítko. Na to, že celá zahrada byla nedávno týden pod vodou, to dopadlo dobře. Pěstoval jsem ještě šalotku, dále bílou, červenou a klasickou... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 8.7.2020
Dobrý den. Výzkumák v Olomouci byl naproti zahradnickému závodu, ve kterém jsem kdysi pracoval. Ale pokud si vzpomínám, tak zrovna cibule se šlechtila v místech, kde jsou dnes velikánské markety u výpadovky směrem na Brno. Skoro se všemi z výzkumáku... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 8.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jak vidíte, skoro vše sázím na záhonky o šířce 120 cm, což je tzv. holandský záhon. Sázím dle výsadbového prkna o šířce 30 cm. Třeba u gladiol na ně stoupnu a rýčem udělám rýhu, při výsadbě sazeniček cibule Globo na něm klečím a sázím pod... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020
Děkuji. V devadesátým sedmým to bylo daleko horší, protože jsem přišel o chaloupku vedle v městečku, které bylo skoro celé pod vodou.  Brambory tady pěkně tečou, ale dnes jsem se díval, je tam odrůda Gala a ta má nať zatím v pořádku. Zítra to... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Foceno před chvilkou, zatím to vypadá dobře. Průměr cibulek asi 5 cm. Budu stříkat proti plísni. Stanislaw
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Zahrada teď 30. června. Cibule Globo je úplně vzadu v ose tyček od rajčat. Stanislaw
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Cibule Globo 25. června. Vše v pohodě. Stanislaw
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Výsadba 26. dubna pomocí výsadbového prkna. Zářezy určují spon rostlinek. Vzadu stejným způsobem vysazené gladioly, vlevo klasická sazečka, úplně vzadu šalotka.
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Takto jsem malé sazeničky nachystal na výsadbu. Stanislaw
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Pro výsev cibule Globo jsem se rozhodl letos. Datum výsevu si nepamatuju, sel jsem to do starého truhlíku spolu s výsevem dvou odrůd pórku. Jakmile semenáčky dosáhly určité velikosti, vše jsem poctivě přepíchal do sadbovače. Dále jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika