Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
jiří: ďakujem, ja som vždy moril 4% roztokom sulky max 12h, len teraz som zabudol na to a nechal to 24h, preto tá neistota, keďže kozák spomína 3h a toxicitu pri dlhšom morení.  vysadím teda tento. 
Česnek 2018/2019, 1.11.2018
tento rok som sa rozhodol vysadiť odrodu "Alzheimer" a zabudol cesnak namorený v sulke 24h. je to problém (mám použiť novú sadbu) alebo možem zasadiť tento? ďakujem.
Určení odrůd, 30.10.2018 Obsahuje fotku
viem, že je ťažko určiť odrodu podľa foto, ale keby ste aspoň skúsili. jablká od susedy, 800 mnm, zber približne polovica septembra (září), skladovateľnosť je krátka, plody stredne veľké, trpia chorobami, ale strom je starý, bez starostlivosti a... celý příspěvek >
Motorová pila vysoké otáčky, 2.10.2018
nechcem do toho kecať, ale nemôže sa len niekde zadrhávať "lanko plynu", alebo zostávať otvorená "nejaká klapka" a píla je vo vysokých otáčkách? problém sa vyskytuje občas a odstráni sa tým, že sa parkrát pridá plyn, teda "niečo" čo sa zaseklo, sa... celý příspěvek >
Maliny, 18.9.2018 Obsahuje fotku
ďakujem za reakcie, prikladám foto ako to vyzerá. žltá farba je pôvodná na jar vysadená rastlina, teraz už plodí, na foto to nie je dobre vidieť, ale má bočný výhonok. červenou farbou sú výhonky, ktoré sú asi 10 - 15 cm od rastliny a tie sú problém,... celý příspěvek >
Maliny, 17.9.2018
to je v pohode. maliny, ríbezle, egreše som sadil na jar, pred tým som ich nepestoval a nemá to ani nikto na okolí. divoké maliny mám na viacerých miestach záhrady (asi 2000 m2), ktoré sa nasadili samé (vždy pri plote). viem, že dávam blbé otázky,... celý příspěvek >
Maliny, 17.9.2018
asi 10m od týchto sú divoké maliny. tie mladé rastliny vyrastajú do 10 cm od zasadených rastlín (inde v tomto záhone nie). 
Maliny, 17.9.2018
prosím vás, keď mi hneď vedľa zasadených malín odroda polana (sadené na jar) vyrastajú nové rastliny malín, tak ide o rozmnoženie tejto odrody alebo sa mi z iného miesta záhrady preniesli klasické lesné maliny? tie nové rastliny sú trochu svetlejšie,... celý příspěvek >
Konferencia, 14.9.2018 Obsahuje fotku
takto k dnešnému dňu vyzerá konferencia v horách (800 mnm), tento rok ju zatiaľ ani osy nežerú :) 
Určení odrůd, 8.9.2018
p. Hlavatý, ďakujem. 
Určení odrůd, 8.9.2018 Obsahuje fotku
priživím sa na téme, snáď budem mať viac šťastia. ide o jablká jednej odrody, aj keď podľa mňa vyzerajú odlišne. sú poškodené krupobitím, ale asi aj obaľovač, ale to keby mi "vyveštíte" vy. foto je k dnešnému dňu v 800 mnm. mám len 5 jabĺk, tak ich... celý příspěvek >
TZ4 K14 motor olej z výfuku, 2.9.2018
v podstate nič, len pravidelne kontrolovať hladinu oleja a doliať ho. to je v pohode. 
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 28.8.2018
hanitu na myrobaláne v 800 mnm som vysadil minulý rok na jar ako špičák, tento rok kvitla a nejako mi "ušli" dva kvety, tak má dve slivky (ostatné kvety som odstránil pochopiteľne), teraz sa začína vyfarbovať.
Výchovný rez kôstkovín, 19.8.2018
využijem tému. na jeseň som zasadil čerešňu lapins na vtáčnici. na jar špičák zastrihol, pekne pustila kostrové konáre a terminál. neskôr som tie kostrové konáre zakrátil. odvtedy na kostrových nie je žiadny prírastok, listy opadali a terminál bujne... celý příspěvek >
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 9.8.2018
Miriam: gravštínske ešte nemám, ostatné som už vysadil. výsledky nie sú žiadne, začal som sadiť na jar pred rokom... matkino zo stapevajda (čaklov), malinové, honeycrisp uherský ostroh (stromky pro potomky)... slušná ponuka je aj v poľsku, ale nie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika