Příspěvky uživatele - host

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
destilační přístroj, 2.9.2007
Seženete v drogerii stejné, ne za 0.90 Kčs nýbrž za 10 Kč, není k nim přibalen lístek s  recepty na vína a chybějí na nich fiktivní názvy Tokajské, Burgundské, Sherry, Perlopěna. Postup je úplně stejný.
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 2.9.2007
Já jsem uvedl, že jsem se sekačkou spokojen. Vy ji však hájíte tak, jako byste je spíš prodával, než koupil.
Motorový olej - sekačka s pojezdem, 2.9.2007
Myslím si, že značka sekačky je úplně jedno. Protože rozhodující je motor a jedno, jak se celý komplet jmenuje. Něco z návodu na obsluhu motoru : používat original Honda oleje nebo značkové oleje pro 4 taktní motory s viskozitou SAE 10W30 /... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 2.9.2007
Děkuji  moooc za správný název mé kytičky. Je to opravdu zimolez, teď jenom čekám jaký je to druh. Má rudě červené poupě můj typ je Brownův nebo Henryův zimolez.
Okurko-cuketa - zná někdo?, 2.9.2007 Obsahuje fotku
Rostlina podobná cuketě. Dorůstá délky cca. 4 metry (popínavá), délka plodu je asi 80 cm. Zná někdo jméno a využití této rostliny? viz. foto. Děkuji
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 2.9.2007
Shodou okolností jsem si ji zvolil též. Plná spokojenost, jsem rovněž zastáncem užších sekaček pro lepší manévrovatelnost. Při sečení vzrostlejšího trávníku s mulčovací vložkou by přesto motoru slušel vyšší výkon.
Černy jeřab (Aronie), 2.9.2007
Jak jsem psal výše, míchám s oblibou rozemleté aronie při výrobě moštu s drcenými jablky  - i zimními. Ptáci se zatím krmí aroniemi jen poskrovnu, takže plody drží na stromech. Podle modrého ptačího trusu ovšem soudím, že se to brzy naučí.... celý příspěvek >
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 2.9.2007
Vlastním sekačku HONDA HRG 465 C2 SDE s mulč. sadou. Myslím, že je to vynikající výrobek. O podrobnosti a své zkušenosti se rád podělím.
Lyrovník - množení z řízků, 2.9.2007
Mám asi pětiletý Lyrovník tulipánokvětý a potřeboval bych mu odstřihnout spodní postranní větve. Rád bych se zeptal, kdy by byl nejvhodnější čas a dále zda by se dal stromek množit pomocí takto získaných řízků. Nebo by byly lepší řízky z plodícího... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 2.9.2007
Ano, to je logická a srozumitelná receptura, obávám se, že jediná možná. Nevím, zda lze přídavkem 5 - 10 kg cukru na 50 l vody a 50 l drti dosáhnout cukernatosti 22%. Připadá mi to i mnoho, tolik cukru snad ani kompletně... celý příspěvek >
Durman - žloutnou listy, 2.9.2007
Žloutnutí listů z nedostatku železa bývá typické - se zelenou žilnatinou a listy většinou neopadají. Myslím, že efektivnější než zatloukat rezivé hřebíky do půdy, je přidat občas pár zrnek zelené skalice do zálivky, resp. postřiku.
Černy jeřab (Aronie), 2.9.2007
Zajímavé. Neměřil jsem cukernatost aroniové šťávy, ale nepřipadá mi příliš sladká., pravda, tpká příchuť může mást. Vzhledem k recepturám na víno, kde se s cukernatostí vlastních plodů příliš nepočítá, nejspíš mimořádně sladké nebudou. Ani aroma... celý příspěvek >
Jojo - je vhodna na kvas?, 1.9.2007
Nejblíž UH ji nabízela  na podzim firma JUKKA Uherský Ostroh. Z prvních plodů si netroufám soudit.
Honda Vs. Briggs, 1.9.2007
Já jsem to uvedl pouze proto, že japonské firmy výrobou malých o třídu lepších motorů, které poprvé uvedli do sériové  výroby - OHV,OHC donutily ostatní výrobce včetně B+S reagovat. To si myslím, že je pozitivní. Vliv na životní... celý příspěvek >
Rozmnožování přísavníku - pozor na vegetativní rozmnožování, 1.9.2007
Takto vzniklé sazenice, podaří-li se je namnožit jsou velmi choulostivé a rády  chcípají!!!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika