Příspěvky uživatele - 38.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vylamování zálistků, 4.7.2017
Ad tok asimilátů) ověřené to nijak nemám, p. prof. Pavloušek je pro mě dostatečnou zárukou. K pozici jediného hroznu na letorostu. Podle mě o tom je vinařina. Rozhodnout se na vinici dle citu. Prakticky bych to viděl asi takhle. Nižší hrozen je... celý příspěvek >
Bílo-narůžovělý letorost, 4.7.2017 Obsahuje fotku
Tak, ano. Děkuji za upozornění. Tak nějak jsem si myslel, že slovní popis "albína" postačí.  Přikládám tedy jednu "dagerotypii". Dnes se tam začali objevovat i trochu nazelenalé listy, tak se to snad tak nějak samo v dobré obrátí. Zpočátku... celý příspěvek >
Bílo-narůžovělý letorost, 3.7.2017
Občas se mi objevi na keři letorost zcela bílé barvy, jen slabě narůžovělý. Většinou je vykouřím, protože nastupují až v pozdější fázi. Letos mi však odešel poslední 5letý keř Vostorgu na SO4. Před pár dny však vyrazil právě takový bílý výhon. Rád... celý příspěvek >
Vylamování zálistků, 3.7.2017
Daleko od zóny hroznů nemají příliš význam, protože největší cukernatost dává zelená hmota právě v zóně hroznů Můžes se zeptat z čeho tak soudíte? Dle mých dostupných informací se v určité fázi vývoje obrací tok asimilátu a ze směru zdola... celý příspěvek >
Něco je na révě a jak se toho zbavit, 27.6.2017
google: postřik puklice
Redukce výhonů, 14.6.2017
Máte poměrně ve všem pravdu. Až na to, že je tu ještě jeden aspekt a to jarní ohýbání tažňů. A ohýbat tažeň sily palce je opravdu lahůdka. A to Vám mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Obecně vono se to nzeblázní, když to nebude úplně ideál. Buďte... celý příspěvek >
Redukce výhonů, 12.6.2017
2x týdně chodím běhat 8km, myslíte, že si můžu přidat??? pochopil jste? Záleží na tom, jak bujně to roste. Pokud to rostlina stíhá nechte to jak to je, pokud ne ustřihněte. (klidně třeba až v srpnu). Až časem zjistíte, jak je to konkrétně... celý příspěvek >
Redukce výhonů, 8.6.2017
Potvrzuji shledání tohoto jevu u Hibernalu. Letos je to opravdu velmi průkazné. 
Redukce výhonů, 8.6.2017
Odpověď je jasná. Ano a ne. Je to závislé na délce, resp. zdřevnatění výhonu. Pokud chcete výhony vylamovat, konejte tak co nejdříve, do 15 cm a budete bez starostí. Shodou okolností jsem neopatrným úkonem vylomil při vyvzování výhon cca 60cm... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 29.5.2017
Dobrý den Rozhodně nevykopávat. Teprve teď se mohou začít klubat spící očka. Je možné, že jste sazenici přetížíli a navíc ta zima. Přinejhorším to půjde znovu od země. Obecně je zde pěkně vidět jak je důležité mít u země záložní pupeny, popř.... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 23.5.2017
Období zmaru a beznaděje se pomalu vrací k normálu. S letošní úrodou se asi rozloučím, ale všechny sazenice, jak starší 5leté tak loňské řízky Nera se zdají být života schopné.  Na starších(Hibernál, Agát) se začínají objevovat rašící spící... celý příspěvek >
Réva ve skleníku, 16.5.2017
Osobně bych to stříknul nějakým akaricidem a pak se uvidí. Skleník je ideální množírna roztočů.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Ano kvůli dopravě sloupků jsem déle hledal vhodnou dopravu cena/výkon. Když jsem ji sehnal(zdarma), Tak mi sdělili, že pro ně není problém to poslat třeba přes Toptrans. Takže neváhejte a klidně se na to optejte. Těch pár sloupků není dnes pro... celý příspěvek >
Proč pupeny neraší, 3.5.2017
Jsem na tom úplně stejně, Jen s rozdílem, že mi raší právě loňské sazenice a zbytek mlčí. Dávám to za vinu prochladlé zemi do větší hloubky, než bylo v posledních letech. Aneb věřím, že ta doba přijde a pupeny se probudí. GB.
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017 Obsahuje fotku
Dávám sem tedy fotky moji drátěnky. Červeně jsou označeny použité prvky z výše zmíněného obchodu. Zakřížkován je bordel, který je dočasný a nemá s konstrukcí níc společného. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika