Příspěvky uživatele - 240.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pilatka švestková, 18.4.2016
Jo, cele.ono v tom baleni je jich myslim5 a nestoji to zase tak moc penez.ze severni strany se to nemusi davat.
Pilatka švestková, 18.4.2016 Obsahuje fotku
Postříkal jsem těsně po odkvětu a na dalších stromech kde mám ty lepové desky jsou další vosičky.připojuji foto, snad to někdo pozná:-)
Pilatka švestková, 13.4.2016
Děkuji Jsou tam spíš mouchy, ale je tam i par těch vosicek. Taky tam mam vice odrůd jako pán co tady psal.něco už kvete a neco ještě zdaleka ne.asi budu muset stříkat postupně při odkvetu každé odrůdy
Pilatka švestková, 13.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den Na švestky jsem navěšel lepové pásky proti pilatkám.dva dny tam nic nebylo a včera se tam nachytalo spoustu mušek.Nevím jestli je to pilatka, ale myslím si, že některé ty dožluta by to mohli být. Potřeboval bych radu, kdy a čím... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 26.11.2015
Mám teď záhon na česnek přikrytý polystyrenem, sázet budu až nebude bláto(čti zamrzne). Můžu tak sázet tehdy, kdy budu mít čas já, jen bude větší zima při práci.
Pařeniště bez hnoje, 5.3.2015
Hm, tak můžu jít hned dělat rám, bublinky mám :) Díky všem!
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Netrvám na fólii, nýbrž na čemkoliv, co splní účel :) Okna nikdo nemá, na ty jsem se už ptala, tak uvidíme, jestli se letos zadaří sehnat něco jiného. Díky za rady.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Ano, to mi je jasné, i "sešlost" počasím-že steří a protrhne se, ale na tu chvilku to teď vydrží. Už jsem rozhodila sítě jestli někdo v okolí nemá zbytek něčeho použitelného.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Díky oběma :) igelit by byl pouze nyní-taková honem nouzovka, pak chci něco, co vydrží a moc neváží, takže asi ten polykar., uvidím, co se povede sehnat.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Momentálně nemám možnost nikde sehnat sklo-okno.Bylo by možné použít jen rám a na něm tlustý igelit? Účinek to jistě nebude mít takový jako sklo, ale aspoň základ by to splnit mohlo, ne?
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015
Já mám záhony zatím pouze dva, ale neryji :) jen překopu a letos chci přeházet hlínu, ať doplním kompost - již organo spodek slehl, tak je to nutné. Pokud se zadaří, budou i další, na bylinky a kytky do stínu pouze z proutí - mezi dvěma stromy. Vidím... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 3.3.2015
Brambory normálně krájím, keramický nůž nemám, takže klasika. Loni jsem využila slupek s klíčky - v lednu jsem je dala do misky s vodou, jakmile bylo dostatek kořenů, začala jsem zasypávat hlínou a až vylezla nať, brambory ven. Ať již půlené či jen... celý příspěvek >
Nový druh mega falozolí? Jde u nás sehnat?, 3.3.2015
Já ji budu letos zkoušet, tak jsem zvědavá. Že mi nedorosto metové délky mi je jasné i vzhledem ke zdejším podmínkám, ale myslím, že i těch "pouhých" 30cm bude dobrých. Pár prvních lusků nechám, zda-li se jim povede dozrát, jinak bude vyloženě jen na... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 7.1.2015
To je zas názor... Na takovou práci co tady píšete, pokud jste ochoten za ni dát deset tisíc, bude sloužit spolehlivě jak Husqvarna tak Stihlka. Pokud se vám líbí Husqvarna a máte blízko servis, jděte do ní. Obsahově vám bude stačit nějaká... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 5.1.2015
Mám tam originál 40cm, ale vozím v autě náhradní lištu 50cm pro případ, že jsem v lese sám a sevře se mě pila v řezu, nebo když kácím opravdu velký strom, ale těch už tady moc nemáme. Loni to byl buk 15 kubíků a kulatina měla průměr 96cm. Dlouhou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika