Příspěvky uživatele - 15.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz nepřekonaný, 7.2.2016
Děkuji, pane Jiří, co si čtu popis odrůdy, tak ta Rubinola by to mohla být. Jablka mají mastný film a jsou spíše sladká než kyselá. A co si vzpomínám, tak tatínek to kdysi kupoval jako novinku a v roce 1992 se ještě dožil první malé úrody. Odrůda... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 6.2.2016 Obsahuje fotku
řez
Topaz nepřekonaný, 6.2.2016 Obsahuje fotku
detail
Topaz nepřekonaný, 6.2.2016 Obsahuje fotku
Když si tak čtu popis odrůdy (cnosti x necnosti), co myslíte, přátelé, mám na zahradě také Topaz? Stromek je asi 20 let starý, moc neroste, kmínek je nahlodaný rakovinou. Jablka jsou teď jedlá, všem moc chutnají, ale nezdají se mi nějak kyselá, spíše... celý příspěvek >
Roubovani Durancie na Althanovu, 28.12.2015
No a co když strčím pár proutků do mražáku, budou po rozmrznutí použitelné?
Suchá skvrnitost listů peckovin, 21.11.2015
Mně to nakonec nedalo, jak dopoledne vylezlo sluníčko, tak jsem vyrazila namíchat 10 litrů Kuprikolu a postříkala aspoň všechny broskvoně, nektarinku, malé meruňky a jabloně. Ať mám čisté svědomí  (původně jsem si totiž dala velké... celý příspěvek >
Suchá skvrnitost listů peckovin, 20.11.2015
Listí už opadalo, tak bych měla vyzkoušet ten podzimní postřik mědí. Jsou pro něj nějaká specifická pravidla, např. jaká má být teplota? Štěpánka
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika