Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dehybridizace rajčat, 17.10.2017
Naprostý souhlas. Nevím jestli to zde už bylo, tak pro jistotu ještě jednou dávám odkaz na celkem srozumitelný postup na křížení rajčat, vlastní selekce je popsána v bodě 8)
Chrastavitosť:, 14.10.2017
O kvalitě Siria v mojí chladnější klimatické poloze jsem se přesvědčil loni, na ověření kvality Orionu zatím čekám a doufám, že mě ani Orion nezklame.
Dehybridizace rajčat, 14.10.2017
Jiné přísloví říká: "Nikomu nesděluj své problémy! Půlka lidí je má u zádele a druhá je ráda, že je máš." Stabilizace potomstva F1 u rajčat může být pro někoho zábava a dobrodružství, pro jiného je to ztráta času. Pro ty, které to zajímá, mám... celý příspěvek >
Přehlídka ovoce na Floře Olomouc 2017, 10.10.2017
Minulou sobotu jsem se vypravil do Olomouce, abych se pokochal alespoň pohledem na letošní ovoce. Fotogalerie z přehlídky je zde.
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 9.10.2017 Obsahuje fotku
Zkuste se zeptat na ec.meluzina@volny.cz
Red Prince / Red Jonaprince, 8.10.2017 Obsahuje fotku
Na letošní Floře hrál Jonagold se svými klony a mutacemi, jednu z hlavních rolí v expozicích profesionálů. Zajímalo by mě, z čeho jim "vaří výživné polévky", že jim takhle narostou. V expozici zahrádkářů jsem viděl Jonagoredy "normální velikosti.
Drtník ovocný, 4.10.2017 Obsahuje fotku
Než jsem si dal do souvislosti "jakési bobulky" u kmínku Angoldu na podnoži A2 - vysazeného na jaře r. 2014 - s možným napadením stromku drtníkem, podařilo se tomuto škůdci vytvořit pod kůrou vodorovnou chodbu dlouhou přes polovinu obvodu kmínku.... celý příspěvek >
Neznámý stromeček na zahradě, 4.10.2017
Snad i zahradní kanadská borůvka by to mohla být.
Neznámý stromeček na zahradě, 4.10.2017
Snad Muchovník?
Merkur, 20.9.2017
Může subjekt vydat objektivní posudek? Subjekt (člověk) může vyslovit objektivní posudek na základě měření. Příklad: Jedu po dálnici 150 km/h - objektivně každý, kdo umí odečíst rychlost z tachometru řekne, že jedu rychlostí 150 km/h. Ale... celý příspěvek >
Matčino, 19.9.2017
Chuť Matčina je nezapomenutelná. Pro zajímavost níže uvádím popisy chuti Matčina, od známých pomologů. Jan Říha: Dužina po rozkrojení silně zavoní, jest velmi jemná, hustá avšak měkká, hojně šťavnatá, tmavěji žlutá, vyniká výbornou, velmi libě... celý příspěvek >
Cherry Cox, 19.9.2017
Podle fotek plodů v košíku se mi zdají jablíčka vzhledově nejpěknější za těch pár uplynulých let. Určitě z nich máte radost. U mne mladý čtvrtkmen loni koncem léta shodil předčasně listí, buďto suchem nebo následkem činnosti nějakého hlodavce v... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 17.9.2017
Ke vší smůle nás z vyšších a chladnějších poloh, je pro nás Jonathan prakticky nepěstovatelný. Zjistili to již předchozí generace ovocnářů, v pomologické literatuře na to upozorňovali např. takto: " Žádá však úzkostlivý výběr plně odpovídajícího... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 16.9.2017
Radost pohledět na takovou sklizeň.
Česká rajčata 2017, 15.9.2017 Obsahuje fotku
Při pohledu na poslední fázi vybarvení po cca dvou týdnech od sklizně, dostane pravděpodobně ta moje selekce potomků z Kumata pracovní název "Moravské hnědočervené". Na Moravě tato odrůda vznikla a hnědočervená je jako s... Příští rok se pokusím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika