Příspěvky uživatele - 78.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 15.5.2017
dobry den, chcem sa spytat, planujem si namnozit touto metodou vinic odrody Concordia. Z vrchnej casti masivne vyrazili listky. Mam ich odstranit, a nechat len jeden listok, alebo ako postupovat? Dakujem J
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 20.4.2017
dakujem za radu. J
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 20.4.2017
ano ale nikde sa nepise ako a kolko sa strieka, alebo som nieco prehliadol?
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 20.4.2017
nechapem, o com tocite?
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 20.4.2017
ahoj, dnes 20.4.2017 v noci hlasia u nas /Záhorie/ podla predpovede kriticky mraz az -2 az  -7 C, do vysky 2m. Chcem sa spytat, ma niekto konkretne skusenosti s ochranou ovocnych stromov proti mrazu, striekanim vodou?  Mam na svojom pozemku... celý příspěvek >
Pomoze radikalne zrezanie ziveho plotu na 1/2 jeho vyraznemu zahusteniu?, 18.4.2017
Vtačí zob
Pomoze radikalne zrezanie ziveho plotu na 1/2 jeho vyraznemu zahusteniu?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
Dobry den,  mame na pozemku 20 rokov, zivy plot, plot vyrastol za tie roky na cca 2 m ale je velmi riedky, vid foto. v snahe mu pomoct som dal k nemu pred dvomi rokmi kvapkovu zavlahu a hnojim ho na jar a jesen, ale to robim lken posledne dva... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 18.4.2017
Dakujem, zial Sulkou som nestihol pred kvitnutim postriekat, lebo som ju na chate nemal a zahradnictvo bolo zavrete. Takze Sulku co som teraz kupil odlozim na druhy rok. Velmi by som chcel tento rok dopestovat 1.x nejake hrusky. Vzdy doteraz, najprv,... celý příspěvek >
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 17.4.2017 Obsahuje fotku
ahoj, tak opat zial rovnaky scenar, hrusky su v plnom kvete, postriekane predjarnym postrekom, ale napadnute skodcom, vid foto. Co radite po odkvitnuti, cim postriekat, Sulkou?  Netreba kvety na mladej hruske redukovat?
Ako postupovat, aby som mal tento rok mal konecne hrusky?, 7.4.2017 Obsahuje fotku
prikladam slubovane obrazky hrusiek po jarnom ostrihani
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 4.4.2017
myslite 4-5 ociek od zeme?
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 3.4.2017 Obsahuje fotku
dakujem, chcem ich skratit, ake by ste radili nechat dlhe rastlinky v kvetinaci, ze vraj tym sa muskat spevni a vyrasia mohutne nove listky a vyhonky? Pocul som ze sa nemaju strihat ale lamat v kolienku? Do vody na mnozenie treba dat ak je ulomok... celý příspěvek >
Ako ostrihat tuto ceresnu?, 3.4.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem velmi pekne poprosit o radu, neporadi mi niekto skuseny, ako ostrihat tuto ceresnu?  Som zaciatocnik, preto by som potreboval poradit od skuseneho. Nebol by niekto taky laskavy a na obrazku mi ciarkou na jednotlivych vetvach na fotke... celý příspěvek >
Ako ostrihat tuto jablon?, 3.4.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem velmi pekne poprosit o radu, neporadi mi niekto skuseny, ako ostrihat tuto jablon?  Som zaciatocnik, preto by som potreboval poradit od skuseneho. Nebol by niekto taky laskavy a na obrazku mi ciarkou, na jednotlivych vetvach na fotke... celý příspěvek >
Muskaty mi za oknom zacinaju mohutne rast, co s tym?, 3.4.2017
ahoj, opat sa vraciam k tomuto prispevku, teraz na jar mam muskaty za oknom znacne vyrastene, cca 60-70 cm, chcem sa spytat, mam ich taketo velke dat uz von, alebo sa daju este skratit na cca polovicu a z urezanej casti namnozit? Myslite si ze sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika