Příspěvky uživatele - 99.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus zežloutl, 25.5.2017
Nevím, jak na Semilsku, ale zde jsou skoro všechny napadené! Vemte lupu a podrobně se podívejte po maličkých housenkách na listech a v listech!!! V TV uváděli, že ani Decis a jiné postřiky na tyto housenky řádně neúčinkují. Zkuste vyhledat... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 24.5.2017
Bojoval jsem také. Tři druhy pastí mi vždy zahrnul. Použil jsem zakoupený kusový karbid vápníku a dýmovnice na krtky. Investoval jsem na to vše okolo 1700 Kč.Nic nezabíralo.  Asi až rotavátor pomohl! Ještě potom dal krtek o sobě trochu vědět a... celý příspěvek >
Na čem sušíte?, 22.5.2017
Některé bylinky lze sušit v sušíčce na ovoce. Je potřeba často dohlížet. Některé bylinky mohou zčernat! Pokud budete sušit ve vzdušném stínu na sítech, pak to trvá déle, ale máte jistotu, že nezčerná!
Zapuštění a položení sazenic paprik, 22.5.2017
Proč se položily??? Já rajčata sadím šikmo a hluboko, papriky jen kolmo a o trošičku hlouběji než rostly v kelímku.
Zkazene zeli?, 20.4.2017
Já mám zelí v koutě kuchyně paneláku v zeláku. Velmi často kontroluji, aby v járku byla vždy taky slaná voda. Často dolévám! Zelí stále chutné! Při strouhání jsem poprvé přidal křen. Je lepší než v minulé roky bez křenu!    Je potřeba... celý příspěvek >
Mráz, 15.4.2017
Já to říkám pořád, Konvalinko. Jak zpívá Nohavica:,,Praotče Čechu, tys byl ale strašny cyp. Kdyby si popošel ještě o pár kilometrů dále, tak jsem se teďka mohl kdesi v teple v plavkach válet."   Nechme počasí na Pánu Bohu! Uvidíme, zda se na nás... celý příspěvek >
Kůzlata, 13.4.2017
V dnešní době jedině na netu vyhledat kozí farmu v blízkosti, jestli by neprodali.
Zima byla krutá?, 6.4.2017
U nás (uživ.nastavení) ani nepopršelo!!! Co to je 0,4mm???
Co je to za chorobu, 5.4.2017
A teď co s tím??? Dá se stromek zachránit! Asi jen se pokusit o vyřezání nekrózy a přemostit! Ale myslím si, jen pokus, (pro dobrý pocit). Pokud je nekróza po celém obvodu, tak se asi pokus moc nezdaří!  Potom vršek korunky odřezat a řeznou ránu... celý příspěvek >
Co je to za chorobu, 3.4.2017
Také mne to zajímá! Doufám, že to nemáte po celém obvodu kmínku!  Spíš si myslím, jestli sviluška na tom nemá podíl! Byl bych rád, kdyby někdo fundovaný odpověděl!
Rozkvétání 2017 M+B, 2.4.2017
U nás (viz. uživ. nastavení)  u VP meruňky teprve včera 1.4. se otevřely první květy. 
Loni vysazená meruňka - střihnout nebo ne, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Loni jsme vysadili meruňku a jak si čtu přísěvky, začínám tušit, že jsme nekoupili úplě dobře. Je to Radka na myroblánu, nemá žádný terminál a jen tři kosterní větve. Co s ní? Nechat být, ať se vytvaruje sama? Koupit... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 28.3.2017
Pan I.H. má pravdu, nemá 4 roky. Myslela jsem si, že na tu třešeň na zahradě koukám už roky, ale není to tak. Dohledala jsem, že jsme ji vysadili na podzim 2015. Do velké díry vysypané zahradnickým substrátem, protože původní zemina, co tu máme, je... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Děkuji moc za rady, zkusím variantu 2 pana Hlavatého, zrušit spodní patro a zkrátit horní. Ten nejhornější zbylý výhon máme vyvázat rovně? Nevím, jak vybudovat další kosterní větve. To bude chtít nějaký další řez v příštím roce? A ještě poslední... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 27.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte, jak střihnout tuto třešeň. Je asi 4 roky stará, Regina na podnoži Colt. Roste jen na jednu stranu a dole má nasazené jedno patro větví hodně nízko. Sice jsme nechtěli vysoký strom, ale ty větve dole se mi zdají příliš... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika