Příspěvky uživatele - 48.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 4.2.2016
Si myslím, že jsi rád, že ses vymáčkl abys plivl na super značku. Dobrá značka je, že přišpendlí na net příručku a každej si opravuje doma sám. Tvoje definice. Taky vrtáš čemu nerozumíš 2Logo.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Stando nedělejte ze sebe profesora. Kdybyste byl takovej lidumil, tak byste dávno postnul rozkres a 147 není můj zákazník. Můj zákazník si může zavolat, může přijít, jenom nesmí psát ptákoviny na internet.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 2.2.2016
Těsnění a další díly motoru se daj koupit origo i OEM. Dílenskou příručku nerozdáváme každýmu, kdo si řekne. Nejsem si vědom, že se dílenský příručky u jinejch mašin válej na pultech.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 31.1.2016
Logo, regulátor vyměnit, má packy, které se ulomí jak regulátor háže na hřídelce. Máš momentový klíč? Hlavu válce nesmíš dorvat, jinak protočíš šrouby. Máš měrky na seřízení ventilů? Sací 0.15mm, výfukový 0.20 mm na studeném motoru. Umíš seřídit... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 21.1.2016
Logo v origálních dílech bys musel přitlačit, tj jiné ceny a mají všecko díly jsou. Beru neorigo díly, není s nima problém. Komunál se může rozhodnout, jaký díl chce. Neorigo díly se nedělají na celý motor a musíme koupit origo díl.
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 20.1.2016
Píst s kroužky u nich koupíte, taky těsnění pod hlavu, ojnici, filtr, těsnění, tlumiče atd. Regulátor otáček u nich nekoupíte, zkuste poptat, posledně neměli. A ty ostatní díly jaké?
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
Převodovky jsou základní 2 317 orba, doprava, vláčení má velká kola 3 rychlosti a zpátečka. 316 je převodovka na adaptéry sečení, obracení sena, úklid sněhu a další s aktivním vývodem, ten je na 316 k pohonu všech adaptérů. Převodovky lze rozdělit na... celý příspěvek >
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
2T vyřaďte, ani předělání na 4T motor není rovnocenná sestava, pojede celkově pomaleji. Nejlépe je koupit celou 4T sestavu, případně sestavu, ve které je většina adaptérů, které chcete a chybějící časem dokoupíte, přebývající prodáte. Průměr spojky... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.12.2015
Také jsem se dopracoval k pohodlné orbě seřízením pluhu. Jak je nastavený na špici nadřete se jako bulhar a jedno otočení kolečka NT změní dřinu ve snadnou práci. Trpělivost a výsledky se dostaví a nejste velko zemědělec, orejte ve stavu půdy, kdy... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.12.2015
Moje poznámka nesměřovala na vaši spokojenost, nýbrž na konstatování po jakém si testu dvou obsahově jiných motorů, že jsou stejné. Je mi šuma fuk, kolik toho číňané napodobují, já žádný patent nevlastním a že jsou střeva XP a Hondy GXV podobná jako... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 27.12.2015
Já dodržuji několik zásad, aretační šrouby nedávám natvrdo, abych mohl mírně zatáčet, zapínám uzávěrku na obou kolech, akorát na konci musím jednu stranu vypnout, abych se otočil, nafoukám obě kola na 150 kPa, seřídím pluh na rovině a došteluji v... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Jaké podpůrné věcičky snad si mohu upravit pluh :-B. Zatím vždy platilo, že číňan kopíruje a prodává za pakatel a podle toho vydrží ty napodobeniny. Až vydrží co Honda tak je důvod říkat stejně.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Stejný? XP má obsah necelých 200ccm a Honda 160 ccm. A kolik ten číňan vydrží v opravdovým zápřahu nikdo neví. U Hondy mám ověřeno že 20 let + vydrží.
Jízda s Vari na půl plynu, 10.10.2015
S Vari se dá jezdit na půl plynu třičtvrtě plynu.
Jízda s Vari na půl plynu, 10.10.2015
Zahradní traktůrek je do pole blbost. Má nízko rám a není stavěný na nerovný hrudovitý povrch. Převodovky mají také svoji životnost a hranici zatížení.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika