Příspěvky uživatele - 140.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motúčko - elektrické kolečko, 1.3.2016
Zdravím, zalíbilo se mi tento výrobek, na youtube to vypadá dobře, silně uvažuji o pořízení modelu "Fishing speciál, plošinka pro rybáře" moc se mi líbí funkčnost ty kolečka v zadu a rozebiratelnost, měl bych to pro vožení klacků z lesa k cestě a... celý příspěvek >
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 26.2.2016 Obsahuje fotku
Ještě bych doplnil, že Sugihara dělá tři druhy lišt: Červenou - nejpevnější a nejtrvanlivější ale bohužel také nejtěžší. Bílou - používá dobře známý sendvič, kde střední sendvič je odlehčen, lacinější výroba. Černou - totéž co červená... celý příspěvek >
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 26.2.2016
Sugihara lišty začal vyrábět v roce 1967 Hideo Sugihara. Japonsko mělo vždy pověst špičky co se týče kování a pracování s ocelí. Mít znalosti, abych mohl vyrábět kvalitní lišty není něco, co jde získal přes noc. Jedná se o složitý proces pokusů -... celý příspěvek >
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 24.2.2016 Obsahuje fotku
Vzhled lišty bez výplně, proto ta menší váha.
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 24.2.2016
To odpovídá, tyto lišty by měly vydržet víc jak 3x tolik a pokud koupíte tu profi s výměnou špičkou, pak je životnost zase o kus jinde. Pro domácí použití jsou to lišty na dosmrti. Na fóru píše pisatel zkušennost, že ji má doma 20 let a je jak nová.... celý příspěvek >
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 23.2.2016
SUGI FOR HUSQVARNA
Lišty a řezné soupravy japonských výrobců, 23.2.2016
Otázka je, jestli není lišta shodná. Echo 620 a H365 můžou mít stejnou lištu.  
Pila pro ženu, 22.2.2016
Toulavý medvěd je problém, ale dají se koupit odpuzující rolničky. Tady bych měl pro slečnu menší upozornění. Ve zdejších lesích žije medvěd hnědý, pro člověka není nebezpečný. Na výlety do lesů sebou mějte vždy rolničku v kombinaci s pepřovým... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 17.2.2016 Obsahuje fotku
D-test hodnotí dobře marmelády, prášek na praní a podobné věci, kde je důležitý pouze jeden nebo dva směrodatné údaje tzn. jestli je opravdu z ovoce a jak chutná u prášku kolik stojí a jak pere. Pokud se jedná o výrobky kde je důležitých hned několik... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 15.2.2016
U těch robotických sekaček jsou samozřejmě také rozdíly viz video, kde Husqvarna dokáže číst terén a překážky což není u ostatních hloupých robotů rozhodně samozřejmost. Takže vám rozseknou spadlou větev nebo kámen a můžou se poškodit, bohužel ne... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 15.2.2016
U sekaček obecně záleží spíše než na výkonu na kroutícím momentu, nůž se prostě nesmí přestat točit takovou rychlostí, aby bez problémů usekl stonky trávy. U akuček je to hlavně o baterce, je vám houby platný silný motor, když vám ho baterie nestačí... celý příspěvek >
Stihl MSA 160 nebo MSA 200, 12.2.2016
Problém s těmi 45min výdrže je ten, že je spíše teoretický, pokud pila bude v zátěži ke 45min řezu se nedopracuji, mám akumulátor AP160 a spíše než trápení v řezu, řeším pokaždé výdrž. Na videu 30,5cm kmen jestli je to trápení můžete posoudit, já si... celý příspěvek >
Stihl MSA 160 nebo MSA 200, 11.2.2016
Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Chtěl jste vzoreček, aby jste si mohl počítat, tak jsem vám vyhověl a dostal jste ho, na debilní otázku debilní odpověď. Toto je obecná souvztažnost výkon-odpor-účinnost-příkon ne recept na bábovku, takže... celý příspěvek >
Stihl MSA 160 nebo MSA 200, 10.2.2016
S pánem co postoval fotografii souhlas, kácím s ní v lese duby, smrky, borovice zkrátka cokoliv mi přijde pod ruku 30-35cm průměry a bezproblémů, žádné trápení, trápení jsou spíše někteří diskutéři prudiči a teoretici, kteří nemají praxi a nechápou,... celý příspěvek >
Pila pro ženu, 10.2.2016 Obsahuje fotku
Souhlas se Standem, navíc v této ceně u Stihlu dostanu MS 170-D a u Husqvarny 236 což si nemyslím, že by bylo něco lepšího a nějaká výhra. Echo je japonec, takže v této ceně srovnatelný produkt a servisy už celkem jsou mrkněte na jejich stránky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika