Příspěvky uživatele - 248.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 22.12.2015
Trubky, řidítka, úhlové hlavy, ovládání jsou zřejmě licenční vyráběné v čechách (a na moravě), ale vlastní motor je vždy dovozový (ať už 4T Honda, tak i 2T tíňan).
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 22.12.2015
Ano, kombinace HQ371xp i HQ372xp s vysokooktanovým benzínem je problém, protože karburátor připraví sice výhřevnou, ale příliš chudou směs. Pokud nechcete, aby smrděla, použijte Aspen2T, v opačném případě jakýkoliv benzín s oktanovým číslem 98 a... celý příspěvek >
Mala zahrada, 22.12.2015
a co Tilia tomentosa 'Pendula'. Docela pěkné mají hned za hranicemi v Polsku a za poloviční ceny než za jaké je prodává Globus ve svých českých Baumarktech.
Porad te mi prosím jaký křovinořez, 22.12.2015
Pokud by se Vám podařilo koupit předváděcí KC435 s naběhanými 50 mth, tak se do ceny vejdete a na ty 3 ary 6× ročně to je ideál.
Nejlepší letní či zářijová máslovka, 21.12.2015
Pořídil jsem si letos Miladu, tak jsem zvědavý, jaká a kdy bude. Ostatní co mám už v plodnosti jsou podzimní a zimní.
Chřest, 21.12.2015
To mi připomíná, že mám na starém kompostu vyhozené 4 sazenice a čekají na svůj osud or. Tedy jestli do holomrazů pro ně najdu místo a nasázím je, nebo nenajdu a pak je přeložím na novoě založený kompost. PS: prýty se zakořeňovat nedají.
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Zřejmě máte foceno mobilem nebo tabletem s G-senzorem. Pak je u fotky promítané na jiném zařízení s G-senzorem vždy zajištěno otáčení "nohama dolů". Tady není tato funkce podporována, takže se to vloží "nativně" (delší stramou vodorovně). Pokud se... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Obsah PAU je v pneu vyráběných v EU nebo do EU dovážených sledován. Není to z důvodu "komplikace při spalování", ale z důvodu, že obrusná vrstva se "spotřebuje" a volně rozptýlí do okolí komunikací. Ale abychom tady nerozpoutali nějakou vášnivou... celý příspěvek >
Uchyceni truhliku, 21.12.2015 Obsahuje fotku
Dírka je jen na dřík hmoždinky a to je pak zakryté tou latičkou. Další možnost je uchycení k rámu okna - do plastu našroubujete do předvrtané dírky vrutové očko/háček a k němu uchytíte nějaký ten "zádržný systém". Očko/háček je možné našroubovat... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 21.12.2015
Ano, vím. Ale Vy jste nějak nepochopil, že spalování pneumatik je mnohem šetrnější než spalování některých druhů uhlí. Navíc pro podpal kupy roští je potřeba takovéhoto podpalovače minimální. Důvod, proč se v domácnostech pneumatikami netopí není... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Pálení pneumatik zase tak ekologický humus není. Ty s kovovým kordem obsahují mimo železa ještě směs vulkanizovaných kučuků a saze. Kaučuk je látka běžně se vyskytující v přírodě a saze je ta forma uhlíku co pneumatikám dává výhřevnost (ale taky při... celý příspěvek >
Uchyceni truhliku, 20.12.2015
Máme latičku 0,8×3 cm přišroubovanou cca 8 cm nad parapetem po stranách do ostění. Nejde o to, že by se truhlíky pádem z 1,4 m výšky nějak poškodily, ale když je truhlík nezalitý tak je lehký a těžké muškáty ho stáhnou, čímž se polánají a nejsou tak... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Ferdo, tady z kontextu vyplývá, že Tonda má ten obnovovaný sad v extravilánu (mimo obec). Proto taky volí to spálení jako u klestu v lese. Zde jde spíše o to, že bude více dýmu (vodní pára s kouřem) než kouře. Tedy že by se měl chovat jako když... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 19.12.2015
Osobně bych počkal na lednové mrazy, kdy mráz z roští vlhkost "vyžene". Naskládejte co nejvyšší kupu. Srážky na jednotku plochy neovlivníte, ale vyšší kupa znamená menší srážky na objemový metr. Taky komínový efekt přispívá lepšímu vysychání a potom... celý příspěvek >
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 19.12.2015
Ano, nárazové vlhko může způsobit opad nejen na Tomelu, ale i na rajčatech a podobných plodinách. Pokud máte rostliny trvale v nádobách, je potřeba mít dobrou drenáž (proti přemokření) a do substrátu dát nějaký hydrogel (agrisorb apod. proti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika