Příspěvky uživatele - 142.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř?, 24.4.2017 Obsahuje fotku
Poznáte tento keř? 
Roubování okurek 2017, 20.4.2017
Dnes jsem roubovala polovinu poslední várky okurek, roubovala jsem na lagenárii Emphasis, na Azman, na tykev f. i na Sprinter. Sprinter má nejtlustší stonky, nejjemnější stonky má lagenárie, Azman má též stonky tenčí, tykev fíkolistá dělá krátké... celý příspěvek >
Nevíte, co to je?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
nové foto
Nevíte, co to je?, 18.4.2017
omlouvám se nepodařil se mi napoprvé vložit obrázek
Nevíte, co to je?, 18.4.2017 Obsahuje fotku
nevím co to je
Nevíte, co to je?, 18.4.2017
Nevíte prosím co by to bylo za kytku?
Kdy papriky do skleníku, 17.4.2017
Vyjmutí ze země považuji za blbost. Také mám první várku paprik ve skleníku. Zastavila jsem další výsadbu. Vysazené dle předpovědi počasí budu zakrývat. Můžete kombinovat s hřibitovními svíčkami. Hodně zalít, eventuelně postavit do skleníku barel... celý příspěvek >
Začátečník v novém skleníku - papriky, okurky, 17.4.2017
Skleník mám postavený u zdi. Na zdi pěstuji rajčata do výšky 3 m. V prostoru mám papriky a v čele vždy 3 roubované okurky, okurky střídám, jeden rok v čele, druhý rok u vchodu. Předtím salát, ředkvičky, kedlubny. Co tam budete dělat se 14... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 14.4.2017 Obsahuje fotku
Včera jsem roubovala několik rostlin do rozštěpu mezi děložní lístky. Jako rouby jsem použila zálistky z roubované okurky, u které jsem již dříve uřízla vrchol jako roub. Rostlina Dominiky i Midios vyhnala několik dalších bočních zálistků. Tyto jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.4.2017
 Rajčata vypadají zdravě, jeví se mi to jako popálení od sluníčka. Přihnojení může i zhoršit náchylnost k popálení.  J.
Roubování okurek 2017, 1.4.2017 Obsahuje fotku
Dnes jsem nafotila několik již hotových naroubovaných okurek z výsevu 2.3. Přikládám několik postřehů, kam jsem se v roubování posunula. Roubuji raději později, když je hlavně okurka dostatečně silná a lépe se nařezává. Zatím jsem použila jen... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 17.3.2017
Včera jsem byla v našem městě koupit substrát pro borůvky. Při té příležitosti jsem se zeptala, zda náhodou ještě nemají Calypso. Měli 30 ml balení. Při naší spotřebě vydrží na několik let, expiraci neřeším. J.
Nezavážu a nezavážu, 11.3.2017
Nepoužívám pásku k vázání, ale pásku elektrikářskou lepicí a tu vázat nemusíte. Práce jde daleko rychleji. V roce 1996 jsem takto přeroubovala zděděnou zahradu se starými jabloněmi. Vždy odpoledne po práci před vařením večeře malým dětem jsen... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.3.2017
Také jsem začínala ve skleníku Tornádem, Stupickým a podobnými odrůdami někdy před 25 lety. Tyto univerzální odrůdy jsem postupně téměř zrušila, protože na ně nejsou strávníci. Ve skleníku pěstuji jen cherry odrůdy a drobné soudky + jedno dvě... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 24.2.2017
Při pěstování při zdi je výskyt plísně vždy menší z důvodu mikroklimatických podmínek. Každému mohu doporučit. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika