Příspěvky uživatele - 44.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka - eliminace choroby, 30.4.2008
Jakmile budu mít čas, podívám se do nějaké literatury a uvedu zde informaci.            Milan Boštička
Šarka - eliminace choroby, 29.4.2008
Šarka se opravdu přenáší rouby, a mimo jiné i semenem. Upozorňoval jsem již na to při nedávném dotazu zda použít pecky Zelené renklody za účelem podnoží pro slivoně. Mylně mne pan Vysloužil opravoval, že tomu tak není. Znovu se k tomu vracím, když se... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 22.4.2008
Ano byla to jakási zavedená praxe, ale daleko větší výnosy by byly při výsadbě jednotlivých rostlin. Domnívám se, že papriky byly vysazovány po dvou dále než 30 cm v řadách. Trvám na tom, že při výsadbě jednotlivě bude výnos vyšší. Například určitě... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 21.4.2008 Obsahuje fotku
Papriky se zásadně sázejí po jedné rostlině. Neexistuje odrůda která se sází po dvou rostlinách, jak zde bylo uvedeno. V případě dvou rostlin pohromadě, jedna konkuruje v růstu druhé a výsledná úroda je nižší jak u dvou rostlin samostatně. Ideální je... celý příspěvek >
Papriky - výsadba, 20.4.2008
Květy, respektivě první středový květ u papriky se vyštípne, aby se paprika rychleji rozvětvila. Dojde k tomu, že po vyštípnutí nasadí květy na rozvětvení a tak máte v prvním patře většinou hned čtyři plody, nikoliv jeden. Další význam je v tom, že... celý příspěvek >
okurky, 15.4.2008
Pokud Vám jde o pěstování okurek pro vlastní potřebu (nikoli tržně) vřele doporučuji odrůdu Minisprint.            Milan Boštička
vrúbľovanie, 15.4.2008
Použití igel sáčku, respektivě igelitového rukávce je velice účinná věc. Rukávec se připevní gumičkou nebo drátkem na podnoži, mírně se podkasá, a injekční stříkačkou se vrchem do podkasání vstříkne nepatrné množství vody. Dále se rukávec přetáhne... celý příspěvek >
Co je za odrůdu Favorit, 15.4.2008
Proč???
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 10.4.2008
Osobně jsem se ještě nesetkal s tím, že by na degustaci odrůda Topaz byla lépe hodnocena než odrůda Rubín. Pokud se tyto odrůdy budou hodnotit v jejich optimální konzumní zralosti není to možné. Zvláště pokud bude Rubín pocházet z vyšší polohy, musí... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 8.4.2008
Mám Zelenou renklodu uznanou jako podnožový strom. Běžně na ní množím peckoviny. Je dobré tento strom mít někde v izolaci, neboť pokud by byl napaden Šarkou, což na první pohled nepoznáte, došlo by prakticky k nechtěnému namnožení této... celý příspěvek >
Jabloň Zuzana - kde sehnat?, 6.4.2008
Domnívám se, že odrůda Zuzana nesplní Vaše nároky či požadavky na rozdíl od odrůdy Idared a Zvonkové.            Milan Boštička
odrůda Otava, 5.4.2008
Pane nebyl by to žádný problém, ale dráha údajně stromky nebere.            Milan Boštička
Roubování, 4.4.2008
Je třeba sladit velikost nože a délku vysunutí. Milan Boštička
Roubování, 3.4.2008
Máte naprostou pravdu.Člověk se musí umět rozhodnout zda využije lépe mobil, nebo belgický brousek, zvláště když brousí tak často a má připraveny nástroje ostré jako břitvu. Já osobně protelefonuji cca 3000 Kč měsíčně a tudíž mi už na belgický... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 30.3.2008
Vážená paní Faltová, Často vzpomínáme na odrůdy jabloní z dětských let. Pokud se Vám při pohledu či konzumaci odrůdy Malináče vybaví vzpomínky na dětství tak nevidím důvod proč si tuto zváštní odrůdu nepořídit. Osobně se však domnívám, že tato... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika