Příspěvky uživatele - 41.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybízová štáva - postup, 6.7.2015
děkuji, ale k mlynku Tutti-frutti mám ještě 2 šneky. Jeden má ostří tenké, druhý tlustší. Jsem z toho jelen.
Rybízová štáva - postup, 5.7.2015
Mám 2 sítka k mlýnku Tutti-frutti. Nevíte k jakému druhu ovoce se používa jedno a k čemu druhé. Nemáte někdo manuál.
Stevia rebaudiana (cukerná), 14.5.2015 Obsahuje fotku
Mám stévií ze Sema. Vyklíčilo 9/12, co je fajn. Ale jedna rostlina má od začátku bíle skvrny. Je to nějaká viróza? Děkuji.
Roubování, 3.5.2015
Je lepší ty poupata ostříhat. Nebo to nechat jak je.
Roubování, 2.5.2015 Obsahuje fotku
.
Roubování, 2.5.2015 Obsahuje fotku
Počátkem března jsem rouboval Parménu. Byl to pro mě šok, když rouby začaly kvést. Chci se zeptat, zda se probudí spící očko, nebo je konec. Děkuji
Meruňky, broskve, nektarinky – hnojení, 22.4.2015
Můžete napsat obsah mikroprvků. 
Zásah proti mrazu či monilioze, 21.4.2015
Pane Vinšálek, jaký máte názor na používání úč. látky pinolenu, jako smáčedla, případně na zvýšení účinku listových hnojiv.
Zcernala hrusen, 15.4.2015 Obsahuje fotku
Mně na to odešla 2 - letá meruňka. Prý nakupujte vysadbový materiál v ovocných školkách, jenom tam máte záruku bezchybného zdravotního stavu...  Bude to Cytospora nebo jak psal Kuky spála růžovitých.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 24.2.2015
" Toto je pořád ještě na kontaktní měď (tedy Champion 50WP), ale už radši ne na Sulku (Kocide 2000 nebo Kuprikol)" Není přece Kocide 2000 a Kuprikol taktéž kontaktní měď? Ale je!
Pomologie hrušní, 31.1.2015
Pane Kafko moc Vám děkuji.  Pane V. na ulozto hrušně nejsou.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 17.1.2015
Pane Fialo, jaký máte spon?
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 8.1.2015
Nelze opomenout odrůdu Boskoopské, na sušení stvořené.
Hardyho - pro a proti, 5.1.2015
Pane Kaňero,  děkuji Vám za odpověď a taký Vám přeji v novém roce především hodně zdraví a osobních i pracovních úspěchů. 
Zavislost rychlosti tleni kompostu na velikosti haldy a poloze v halde, 31.12.2014
Když jsem zjistil kolik svinstva je v superfosfátu, přestal jsem ho kupovat. Rozhodně převyšují stanovené limity.  To Polsko jsem napsal proto, protože jedna firma v ČR dováží superfosfát právě z Polska. Superfosfát s nízkým obsahem Cd jede... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika