Příspěvky uživatele - 103.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červená řepa, 15.11.2016
žlutou řepu jsme si též oblíbili, chut neni tak zemitá, je sladsi, na vynos urcite jsou nejvhodnejsi valcovite typy - Monorubra, 2kg není problém, hladke bulvy ma treba Red Shine, nicmene v tech kulatych nejsou velke rozdily, na ranost je vhodná... celý příspěvek >
Co to je za strom?, 15.11.2016
zatím bych to hádal na liliovník, i když to není plně typický list, rozmanitost v listech je vždy, ale zatím to tipuji na něj
Něco na řepě, 12.11.2016
predpokldam, ze zarodky budou v pude, jakmile se objevi hostitelska rostlina a vhodne podminky, infikuji rostlinu, obcas je to zname napr.u jiřin, kde dochazi k nadorum a ke zmnožení výhonů
Něco na řepě, 12.11.2016
nejsem si sice jist, ale přijde mi to na bakterialni nadorovitost...
Sklizeň celeru, 12.11.2016
děkuji za připomínku, na celer se vrhnu, i když dnešní poprašek sněhu nebude na sklizeň ideální, do tedka jsem sklizel papriky ve foliaku, chilli a jiné zeleniny, proto jsem tyto nechával až nadoraz
Sklizeň celeru, 11.11.2016
ano, zítra celer sklidím, nebot v nedeli ma byt uz velka zima, řepa by to jeste mohla snést nebo už take ne, co myslíte?
Sklizeň celeru, 11.11.2016
nemá někdo vyzkoušeno kolik snesou stupnu mrazu jednotl.zeleniny? konkr.ředkve, mrkve, celer, zelí, tuřín..díky
Admirál, 2.11.2016
já jsem s jabloněmi na M9 tuze spokojen a zrovna na te 111 si moc nedokazu predstavit jak bude vřeteno za pár let vypadat, navíc nakupem trech jabloni mi pro letošek došlo místo :D
Admirál, 2.11.2016
ja jej mam samozrejme z Fytosu, kde ho uz take prilis nemeli, co me teda ale prekvapilo, ze meli Red Cup zapestovany na vřeteno, ale na podnozi MM111, takže si pockam dalsi rok az bude na M9
Admirál, 2.11.2016
v tom případě je to tedy paráda, že dokáže tak dlouho vydržet
Admirál, 1.11.2016
tak to obvykle bývá, někde se dobré vlastnosti dodat musí, naštěstí pro mě to chuť od Bohemky nebyla :D začínám mít problém s nutkáním mít genofond jabloní :D no ještě, že je konec sezóny a asi začne sněžit, ten Admirál: jak dlouho Vám vydrží... celý příspěvek >
Admirál, 1.11.2016
dnes jsem okusil odrůdu Admirál a byl jsem prijemne prekvapen, hned jsem koupil stromek (též Opál a Bayu M), osobně mě překvapuje, že odrůdy s bílou, zelenou či bílokrémovou dužninou mi vyhovují nejvíce, naopak Rubín či Rubinola mi tolik nejedou, i... celý příspěvek >
Bataty, 31.10.2016
koukam, ze mate mene obvykle typy hliz -  s bilou a fialovou duzninou, odkud je mate? ja letos delal ty oranzove..
Zahradnictví Spomyšl, 30.10.2016
no zalezi co si predstavujete pod pojmem skutecne zahradnictvi, treba ja si pod tim predstavim to, ze si vetsinu sortimentu sami vyprodukují, ne překupují, což je asi tento případ
Goldstar, 24.10.2016
já jej sklízel pred 10 dny a tak 60-70% plodů již bylo zlatavých, odrudu mam moc rad, jak chutí tak hl.stavnatosti
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika