Příspěvky uživatele - 7.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvapková závlaha, 4.9.2015
Drzia tam tak "na cestne slovo". Bere sa totiz do uvahy, ze kvapkova zavlaha nema vacsi tlak ako 1.5bar (za filter sa dava regulator tlaku). Ked nemate predstavu o mnozstve vody, tak si to nasimulujte. Kvapkovac dava cca. 2.5l/hod, tak zoberte 2l... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 2.9.2015
bohuzial mam ine skusenosti... Tento rok som riesil rovnaky problem, po vymene upchavky, cerpadlo nie a nie rozbehnut, pritom som na prste kt. upchaval prisavaci otvor citil ako cerpadlo taha. Az po dotiahnuti upchavky sa chytilo. Mozno tam... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
Proč je na ssacím potrubí zpětná klapka? Pretoze ak s5tna klapka v kosi jemne prepusta a na cerpadle je opotrebovana upchavka, padajuca voda si tadial prisava vzduch a za chvilku je cerpadlo aj so sanim zavzdusnene. Ak to sacia vyska dovoluje, je... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 1.9.2015
musíte být moktý od hlavy k patě. I kdyby to někde něco přisávalo Prdlajs, s prepacenim. Mam 3stupnovu sigmu, 2.2kW motor na 100l nadobe, pracovny tlak 4-6.5bar. Pokial je opotrebovana upchavka hriadela (bryle) alebo moc povoleny ventil... celý příspěvek >
O jaké druhy Kiwi se jedná?, 19.8.2015
Poznate to iba podla kvetov. Argutu dokaze opelit iba arguta a chinensis iba chinensis. S tymi odrezkami si robite srandu??? Si myslite, ze odrezok zo samca sa nejakym zazrakom po zakoreneni zmeni na samicu a opacne?
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
No ja neviem ale ak by som mal betonovat pomocou DTčiek tak to mozem rovno vyfoliovat a mam poriadny bazen na 100rokov. Po 30-35r moje deti vymenia za jeden den foliu a funguju dalej. Plastove bazeny maju v zasade problem s roztiaznostou ked na vodou... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 12.8.2015
alebo vodu nabrat, nechat 24h odstat a potom merat. Plynny chlor z rozpadajucej sa kyseliny chlornej a podobne moze tiez s vysledkom zamavat...
Travni smes na sluna mista, 11.8.2015
skor by som tipoval prilis nizku vysku kosenia. Mam 3 travniky Aros Zahrada, do sucha a do tiena. Nizku sec (vretenovka nastavena na 2.2) znesie v tychto horucavach iba zmes Zahrada. Ostatne dve reaguju podobnymi priznakmi ako ste opisal, trava... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 10.8.2015
...co ušetří pan Boris na tabletách tak vyhodí za chlor šok a vločkovač... len si dovolim poznamenat, ze tych 500g chlorsoku za 5€ a 2dl vlockovaca za 1€ je treba pouzit az v pripade, ze sa necha voda zajst do mliecneho stavu. To sa rozumnemu... celý příspěvek >
Kalná až mléčná voda v bazénu, 10.8.2015
...zkontroluji si Ph, hodím si tam chlor a občas modrou skalici... pokial nebol pouzity vlockovac nema zmysel modru skalicu doplnat. Na rozdiel od chloru ostava stale vo vode. Jedine co si treba strazit je aby pH neslo nad 7, lebo skalica sa... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 9.8.2015
Ale ja to skusil bez chloru. v sezone 2014, 2013, 2012 a fungovalo to perfektne, len s tym rozdielom, ze oproti tohtorocnej sezone sa voda nevysplhala nad 28 a nedrzala sa tam vyse tyzdna. Okrem toho prvu 200g tabletu som pouzil 19.7., zmienka o tom... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 9.8.2015
Toto leto dosiahla teplota v bazene hodnoty kt. este nikdy nedosiahla (rekord 33.8) ale podstatne je podla mojich pozorovani to, ze si tuto teplotu drzi uz hodne dlho. Tento rok som tak ziskal nove skusenosti a tie su nasledovne: Pokial teplota... celý příspěvek >
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 4.8.2015
klud... mam tu samu akurat 100kg piesku a 11m3 cerpadlo. Tlak je v poriadku a filter urcite funguje. Spoznali by ste to na tom, ze sa "bordel" vracia s5 do bazena. Bezne mi filtracia isla v tlakoch od 1.1, tento rok po vymene pieskovej naplne ide od... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 4.8.2015
Pokus o oživenie témy? Vseobecne znama vec, staci rozmyslat nad tym co citam. Dihydrogen (2 mol vodika) monooxid (jedna mol kyslika) = H2O Pan David mal vlastne pravdu ked vo svojom prispevku pisal, ze sa jedna o nebezpecnu latku po ktorej... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 3.8.2015
V bezpecnostnom liste je aj odstavec: Nebezpečné složky, které musí být uvedené na etiketě 3-(4-chlorophenyl)-1-methoxy-1- methylurea, 2-t-Butylamino-4-ethylamino-6-methylthio-s-triazin a mozem potvrdit, ze na obale sa tieto informacie... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika