Příspěvky uživatele - 114.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bluma - jaká odrůda?, 27.4.2015
Vašim podmínkám by odpovídala slivoň Opál. je samosprašná, odolná mrazu, zraje v srpnu, chuťově výborná, neotlučená se dá uchovat přes měsíc Vašek
Ostružina Karaka Black, 16.4.2015
Koupil jsem dnes v Polsku Karaka Black 5 ks /v 3lt. květináči každá jeden rašící výhon 1,5metru celkem 40Zl. Mají tam i vysoký Reuben   Kousek za Třincem. Vašek.
Nadia hybrid, 9.4.2015
Když si otevřete stránky Starkla mají na to upoutávku a dále v ovocných stromcích viz Aprium, Plumcot, Pluot, na prodejně ale nemají 'Cot'n Candy'®,snad jen přes eshop. Vašek K.
Rezistentní višně v České republice, 2.4.2015
Máte někdo taky zkušenosti s Amarelkou Královskou, teď již vím jen o třech stromech v zahradách na severní moravě - každý rok vysoká plodnost a žádné choroby. V mládí jsem chodil do bývalého školního sadu doslova se nabaštit - bohužel tyto dva... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 18.3.2015
Jezdím hodně služebně po celé republice z Ov.Op.Br.
Rajčata pro sezónu 2015, 18.3.2015
Ve skleníku pěstuji po zkušenostech jen papriky a salátovky, bejbina mám v 30 lt. kýblech na jižní straně u baráku, ale do květnových mrazíků rostou v uličce ve skleníku a aby co nejdřív rodily mám skluz proti loňsku 3 týdny, proto scháním... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 18.3.2015
Trošku jsem prošvihl pro práci na zahradě s ovocnými stromky, zasadit rajčata Bejbino F1 nevíte kde mohu sehnat 20 ks sazenic? Předem děkuji za informaci
Řez myrobalánu, 12.3.2015
Doporučoval bych, protože jde o okrasný strom, který má mít estetický vzhled, jen zastřihnout konce větviček, případně odstranit spodní nesouvislou boční větev. Další roky nechat růst samovolně, jen pokud by se stromek snažil táhnout moc... celý příspěvek >
Queen Garnet, 25.2.2015
Australian “super plum” growers confident ahead of harvest něco pro léčitele
Keřová višeň, 19.2.2015
Zase nám tyto odrůdy sežerou slimáci, na stromy se jim moc nechce, prý se jim točí hlava
Keřová višeň, 19.2.2015
To by bylo fajn... keřová jabloň,hruštička, švestečka prostě paráda. Kde asi soudruzi udělali chybu že to doposud nepěstujeme, když se dá každé dřevo pěstovat jako keř... třeba je fígl v tom že se má stromek sadit australským způsobem(kořeny... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 11.2.2015
Zdravím, jestli mohu poradit, prostudujte si u vámi zvažovaných odrůd dobu a délku kvetení, tak aby jste měl odrůdy od nejraněji kvetoucích po pozdně kvetoucí, čím tuto dobu více natáhnete vyhnete se aspoň u některých jarním mrazíkům a dlouhému... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 5.2.2015
Zdravím, tady na Bruntálsku o bobra nezavadíš, všechny je požraly zubaté žáby...
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 21.1.2015
Zdravím.Jedná se o pozemek kde nemají náletové trnky, šípky,bez a pod.co dělat, děda oral pozemek v celku, za doby státních statků to kvůli kamení neobhospodařovali, při předělávce map to nazvali pastvinou.
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 19.1.2015
Děkuji Vám za vaše názory a komentáře.Co se týče podnože myrobalánu zatím nemám ani u 10 letých stromů žádné problémy s odnožemi a podrůstáním, myslím že jinak se chová tato podnož v kamenité a méně úrodné půdě ve výšce 500 m.Na zahradě u domu kde je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika