Příspěvky uživatele - 119.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proorávání brambor s VARI, 15.4.2020
Ještě dotaz: je lepší orat a proorávat s uzavřenými náboji v kolech nebo tam dát volnoběžnou vpřed? Když je to uzavřené, tak se s tím neotočím. Pokud tam bude volnoběžná vpřed, tak budou obě kola zabírat stejně, ale na konce se pohodlně otočím. Je to... celý příspěvek >
Proorávání brambor s VARI, 13.4.2020
Dobrý den, je lepší mít proorávací radličky na brambory vpředu před frézou nebo vzadu za frézou? Všude vidím, že to mívají vepředu, ale nějak se mě to nelíbí? Co když se o něco zaseknu. Kámen, kořen atd.. Díky
Čím přihnojit révu teď před rašením?, 9.4.2020
Dobrý den, jsem cca 500 nad mořem a brzy očekávám rašení révy. Poradíte, čím ji nyní přihnojit? Nevím co to potřebuje. Díky
Čím zakrýt hnůj?, 7.4.2020
Ano, to je přesně ono. Prostě zbylo a jde mi o uskladnění na další hnojení. Další dotazy typu proč někdo pořizuje hnůj jsou zbytečné. Na stavění hnojeláka to asi nebude. Díky za info.
Čím zakrýt hnůj?, 6.4.2020
Dobrý den, loni na podzim jsem si z družstva dovezl hnůj, který jsem dal na hromadu a pod PE plachtu. Mám to nechat pod igelitovou plachtou i přes léto nebo to dát pod něco prodyšného? Třeba netkanou textilii. Mám ten hnuj nějak kropit... celý příspěvek >
Sázení brambor 2020, 30.3.2020
Ano, samozřejmě. 20 kg sadby snad není na techniku.
Sázení brambor 2020, 30.3.2020
Měsíc? To už budete dávat klaické brambory, ne nejrannější.
Sázení brambor 2020, 30.3.2020
Dobrý den všem, již jsem chtěl dát do země nejranější brambory, ovšem nyní přišlo ochlazení, tak jsem to odložil. Jsem celkem vysoko (500m). Poradíte, zda už je třeba o víkendu nemilosrdně poslat do země, nebo ještě čekat? Děkuji za patřičné... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 20.3.2020
Nejchutnější jsou jednoznačně divoká. Každý rok když je dáme návštěvě na stůl společně s jinými, divoká jsou okamžitě pryč a každý se ptá, co to je za rajčata, že jsou vinikající. Rozhodně vyzkoušejte.
Kdy dáta do země Sumatru?, 19.3.2020
Dobrý den, mám velmi ranné brambory Sumatra a někde jsem četl, že se mají dávat do země klidně v půli března. Jsem ve výšce 550 nad mořem a má přijít studená fronta. Co myslíte, dát v sobotu do země nebo ještě počkat? Díky
Kdy roubovat jabloň?, 12.3.2020
Ano, chci roubovat za kůru. Rybízy a angrešty už raší a zelenají se, tak abych to neprošvihnul.
Kdy roubovat jabloň?, 12.3.2020
Dobrý den, dnes je 12. března a chtěl bych se zeptat, zda je již vhodné roubovat jabloň nebo ještě počkat? Díky
Roubování, 12.3.2020
Tady je slušný návod.
Hmotnost VARI, 6.3.2020
Dobrý den, kolik váží kompletní stroj VARI? Popíšu moji frézu. Vozík ANV 350 - 105 kg motor honda 160 - nevím převodovka DSK 317 - nevím náprava - nevím vepředu závaží 33 kg v kolech závaží uvnitř i venku Díky
Tažná síla VARI, 16.1.2020
Kde se dá ta dvojmontáž sehnat? Ale aby už tam nebyla taková síle, že se sthne šnek v převodu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika