Příspěvky uživatele - 9.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řetězka na elektr. pilu AL-KO 1800/40S, 10.5.2017
Taky jste mu měl doporučit, aby si to al-ko.com uložil do záložek. Hodí se to, až se mu plastový zoubečky zase vysypou.
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 10.5.2017
Jako další vševěd bych si dovolil velmi varovat před čínskými dvoutakty. Technologicky odpovídají značkovým strojům vyráběným před desítkami let - například klasický křoviňák kolem 43 ccm, kterých je plný internet, má od výrobce doporučovanou směs... celý příspěvek >
Jaký kvalitní, výkonný křovinořez?, 8.5.2017
Podívejte se i na Dolmar, např. 4300.4U za 12 tisíc.
Řetězka na elektr. pilu AL-KO 1800/40S, 7.5.2017
To jako vážně? Oni už dělají i plastové řetězky? No, jestli páni číňani chtějí přes tyhle zoubečky hnát 1,8 kW a navíc s rázy od řetězu... Soryjako, ale na práci si kupte pilu. Tohle je leda tak na hraní. Potkal jsem něco podobného ve vřeteníku těch... celý příspěvek >
Ochrana grilu proti počasí, 7.5.2017
Nevím, jak vypadá Vaše terasa, ale co nějaký přístřešek? Mohlo by se pod něj vejít i nějaké malé posezení.
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 7.5.2017
Přesně jak píše pan Hlavatý - červené puchýře na listech v žádném případě není vlnovník rybízový. Ten se projevuje na jaře typickými zvětšenými pupeny pravidelného kulovitého tvaru. Lze je velmi snadno rozeznat od zdravých, špičatých pupenů normální... celý příspěvek >
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Pirimor je systémový, stříkat spodek listů nebude třeba. Spíše bych doporučil přidat smáčedlo.
Tmavočervené vystouplé zabarvení listů rybízu, 6.5.2017
Pirimor, Mospilan,...
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Ah, než jsem sesmolil ten můj elaborát, tak mě pan.19.98 předběhl :-) Ano, v podstatě to samé navrhuji - zahradní čerpadlo + automatika. Akorát jsem to rozepsal trochu obšírněji :-)
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Zalévání zahrady je velmi široký pojem. Zkuste upřesnit, jak dlouhá hadice, jestli jen po rovině nebo může jít hadice i nějaké metry do výšky, jakého průměru, jestli na konci je nějaký postřikovač nebo stačí jen holý konec hadice atd. Je to důležité... celý příspěvek >
Jaké čerpadlo na čerpani deštove vody z IBC kontejneru, 6.5.2017
Netřeba vkládat odkazy, stačí napsat přesný název. Zbytek už zvládne google.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 5.5.2017
Lidé to svádějí na mráz. Jo, mráz, skřítci, polednice... Mému strýci kompletně odešla meruňka 15-20 let, že prý "vono to dýl nevydrží, tak kolem patnácti let a pak nějak uschnou..." To bylo "všechno víme, všechno známe, a když jsem jim... celý příspěvek >
Identifikace divné hmoty, 5.5.2017
No, nejenom v zahradě. Velikost spor je řádově v jednotkách až desítkách mikrometrů a velmi dobře se tak šíří vzduchem - minimálně na stovky metrů do okolí. Další věc je, jakou budoucnost mají okrasné jalovce, pokud vykazují napadení rzí.... celý příspěvek >
Růže z kauflandu, 29.4.2017
U kytek ze supermarketů dejte pozor na škůdce, zejména svilušky. Při výsadbě ven to tolik nevadí, ale pokud se to namnoží v bytě, je to radost všechno stříkat.
Jak ošetřit růži, 29.4.2017
Na rybízech jsem je našel už asi před měsícem, na mírně narašených pupenech. Taky jsem tomu nechtěl věřit, ale ty potvory byly přisátý na zelené špičky pupenů. Já je stříknul, měl jsem obavu, aby nepoškodily celé pupeny. V pozdější době je to už něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika