Příspěvky uživatele - 165.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 26.2.2024 Obsahuje fotku
V tuto konzumní dobu mám jasné favority.Na snímku z leva do prava Braeburn, Kanzi, Rosy Glow.Všechny tři mají vynikající šťavnatos, vysoce kvalitní křupavou dužninu a čeho si vážím nejvíc je jejích originální ovocná příchuť.Radost jít do... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023 Obsahuje fotku
Jako vždy profil mé osoby samozřejmě negativní.Nějakým obrázkem z e-shopu chcete argumentovat?Prodejce aby prodal napíše cokoli.V příloze popis z oficiálních stránek VSÚ.Ani slovo o rezistenci. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 12.11.2023
Pěknej pokus jak do debaty zatáhnout PzP.Dám ti radu.Běž do koupelny, podívej se do zrcadla, dej si facana, běž se projít a přemýšlej proč sem chodíte jako zloději.Už jste trapní.Takové přílohy dělá jenom jedna osoba.Není pochyb. Zahradě zdar -... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Odpověď zněla 234.Píšete šmírování a jak si mám ověřit kdo na mě vyjíždí.Zjistí se že zde opruzují bývalí členové tohoto diskuzního fora a zvláště ti co sem údajně nechodí.Spíš by vás mělo zajímat proč tito lidé mají nepočítaně adres a skrývají... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Tak jsem se včera na on.line opět dozvěděl že jsem odpůrcem českého šlechtění jabloní.Tento nesmyslný rozbor mého příspěvku sloužil autorovi rozboru hlavně k jeho vlastní samochvále jak je u něho běžné.Tento pán si myslí, pokud má o 30 jabloní víc... celý příspěvek >
Tvar špičák, 12.11.2023
Dolož, dokaž nejlépe nějakou vědeckou studií a stále dokola.Typická kominikace profláklých lidí.Této podlosti s výměnou autorského podpisu je schopen pouze 234 to je známá věc.Vím co jsem četl. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Paní Lído, omlouvám se ale dal bych ruku do ohně že tam byl Váš podpis.Zneužili nás.Někteří lidé se neštítí ničeho. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Hanba mě není IH, snažím se jen aby se lidi orientovali a nebrali doslovně tu vaši propagandu.Opět jen nálepkujete a manipulujete.Žádné rezistenci se nevysmívám je to jen váš výmysl.Sami s rezistencí manipulujete a dělá vám to neskrývanou radost když... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
Paní Lído, víte proč jsem uváděl tu nevědomou paní?Právě proto, že je nevědomá a věří v zázračnost rezistentní propagandy a potom ji ničí plody jiná závažná porucha.To se pak lidi oblbují když jsou nevědomí. V roce 2021 vysazeno v pardubickém... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
No a jak se dalo čekat mainstream na on.line opět úřaduje.Podsouvá, zesměšňuje, překrucuje, bagatelizuje a nálepkuje.Lidská ubohost nezná mezí i když má na začátku jména Mudr. Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)
Tvar špičák, 11.11.2023
Vím, čurám proti větru ale vypisovat odrůdy do kterých byl genetickým inženýrstvím vpraven gen vf nebudu.Zadejte si do vyhledavače vf a dozvíte se víc.Totéž platí o GMO a zjistíte, kukuřice s upravenými geny se u nás pěstuje.Ještě je jedna metoda... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023
Ale prdlačky pane Waltře, jaká soda.Napsal jsem jen vlastní názor na tvz.rezistenci kterou se pořád někteří ohánějí jako na spasení ovocnařiny.Pravda je trochu jinde než se lidem podsouvá.V každém druhém článku se používá samá rezistence.Je to pouze... celý příspěvek >
Tvar špičák, 11.11.2023 Obsahuje fotku
Tak určitě, rezistence všechno zařídí.Takový fetiš pro komerci.Nerozlišuji jabloně na rezistenty a nerezistenty, je mnoho dalších příčin které ovlivňují kvalitu úrody a stejně by se měli tzv. rezistenti ošetřovat proti základních chorobám a... celý příspěvek >
Lucasova, 10.11.2023
Celkově je Lucaska přirozeně odolnější proti strupovitosti.Zatím jsem nezaznamenal napadení touto chorobou zřejmě i proto, že provádím ošetření proti houbovým chorobám současně s jabloněmi.Pokud je však v září vlhké a deštivé počasí je náchylná na... celý příspěvek >
Mix vřeteno z odrůd p.Buzrly, 8.11.2023 Obsahuje fotku
Když jsem před léty vybíral stromek na vytvoření mix.vřetene dbal jsem na jeho zdravotní stav.Vybrané vřeteno bylo bez chyb.Po pěti letech zapěstovávání se konečně dostavila plodnost a radost.Před týdnem se dostavil šok.Všiml jsem si v místě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika