Příspěvky uživatele - 77.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc při určení druhu rostliny, 27.7.2014
Ano je to Durman je to letnička je ještě bílý.Asi semínko zavál vítr nebo donesli ptáčci, je jedovatý.
Je to "Udatná"?, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Podle listů by to měla být Sasanka japonská.
Prosim o nazev, 19.7.2014
Nejsem si jistá ale mohl by to být nějaký druh sasanky.Zkuste pohledat.
Jak se zbavit užovky?, 6.7.2014
Je to tak jak píšete, kočka to je největší mrcha na zahradě, a nejen to vys... se do záhonku když něco vysejete, pak to zahrabe a je vystaráno.Zrovna včera jsem vysela dvouletky a mohu znova nadělané samé hromádky, nemám nic proti kočkám o které se... celý příspěvek >
Prosím o pomoc při určení druhu rostliny, 20.6.2014
Pryšec křižmolistý máte to tady popsané nad Vaším příspěvkem.Tam je malá rostlinka Vy už máte asi dvouletou, taky ji mám.Je jedovatý.
Jak pěstovat krásnoočko, 20.6.2014
Dobrý večer, je to také krásnoočko těch je hodně druhů zkuste se podívat zda to není Coreopsis auriculata nana.Já bych to nechala tak jak to máte vypadá to hezky, pokud budete přesazovat tak nejlépe na podzim září-říjen.
Zahrada ve svahu, 14.6.2014
Soused má osázený svah, poléhavými jehličnany a listnači kůru nedával má nataženou geotextilii v ní vyřezal kříže a zasadil rostliny nevypadá to zrovna hezky, ale kdyby tam dal kůru tak by mu jak píšete při dešti sjela.
Neznámá rostlina, 11.6.2014
Už jsem si to našla ještě jednou děkuji.
Neznámá rostlina, 11.6.2014
P.Janča děkuji ale vůbec nevoní a je to jednoletka nebo trvalka.
Neznámá rostlina, 11.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o určení neznámé kytky, která mě vyrostla v česneku?
Odpuzovač koček, 5.6.2014
P.Mirku
Jméno květiny, 3.6.2014
P Josefe není to Mochna Potentilla.
Jaro 2014, 1.6.2014
P. Jarko nádhera musím si latnatec pořídit a ta kalmie ta přezimuje venku?Děkuji.
Jaro 2014, 26.5.2014
Ten je nádherný.
Muškát - napadení nebo přelití?, 25.5.2014
Tato nemoc se jmenuje korkovitost listů a bývá to z přelití.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika