Příspěvky uživatele - 146.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
Výsevný substrát nepoužívám, rovnou obyčejný.
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
Já osobně to s hnojením nepřeháním. Vysívám do normálního substrátu, všechno roste krásně. Pak na záhoně v létě jednou dvakrát, pokud vůbec. Výrobci byli šikovní a podařilo se jim zahradníkům vsugerovat, že se rostliny taky musí krmit. Přihnojuju... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
Podložte si něčím ty kelímky, aby stály výš, sazenice pochytají víc světla. My teda máme teplotu ve dne v noci stejnou a nevytahují se... ;-)
Rajčata pro sezónu 2015, 2.4.2015
200, 100, na to se nedá říct než - děcka, to jsou počty!  :-D Já se pohybuju v řádech - dvě dám tady k plotu, tři ke zdi, na pět založím nový záhonek a pár do truhíku. Ale zelení se mi už taky pěkně.
Výsadba růží, 1.4.2015
Bezva, děkuju,  nebyla jsem si jistá, jestli můžou být i trochu naležato.
Výsadba růží, 1.4.2015
Jsem v podobné situaci, můžete prosím trošku popsat to "založení"?
Mavuň - Centranthus, 29.3.2015
Máte někdo zkušenost s pěstováním? Zasela jsem semínka, je to už tak 14 dní a nevyklíčilo dosud nic. Je to normální, klíčí dlouho?
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 28.3.2015
Nejsou ty kamínky v pryskyřici moc lesklé?
Kompost, 21.3.2015
Provizorě by to tak šlo, vyházet ven, vybrat si z toho hotovou část, naházet zpátky, ale s jedním asi stejně nevystačíte.
Kompost, 21.3.2015
Zkuste to někam vedle přehodit, dole by mělo být něco jako hlína - tak to můžete určitě použít. :-)
Navod na pestovani rajcat, 15.3.2015
A jak velká je ta vrstva hlíny?
Prosím o určení rostlin, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Taky bych poprosila o dvě - lesní.  Jedna je plazivá, z druhé myslím vyrůstá takový dlouhý vzpřímený stonek.
Rajčata pro sezónu 2015, 14.3.2015
Ne e, myslím pak ven. Jestli truhlík (nemá málo hlíny? Kolik rostlin na jeden, zavlažovací, obyč, terakotové nádoby...)   Nebo co.
Rajčata pro sezónu 2015, 14.3.2015
Ráda bych se zeptala, do jakých nádob sázíte "truhlíkové" odrůdy? Mám Vilma, Venus, Azték. Nemůžu se rozhodnout. :-) 
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
U nás zas už několik let nepřežije žádná fazole.  :-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika