Příspěvky uživatele - 193.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trojica najlepších, 20.11.2013
Zdravím konzumenti a pěstitelé trnek. Nyní na podzim jsem zasadil Č.Rodnou, Katinku a Gabrovskou. Jak to bývá, pořád bych ještě chtěl sadit tu a onu a hledám místa na zahradě, kde by to šlo. Taky řeším dilema, zda sadit Domácí Velkoplodou. Mám dva... celý příspěvek >
Kudy monilie?, 24.9.2013
Děkuji za reakce na fotku, sám se domnívám, že to není puchrovitost, plody mají pecky a ta zdravá část je sladká a dobrá, většina plodů je zdravá a u těch deformovaných začíná deformace jako z jednoho bodu od pecky, kde přestane dužnina růst a... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny, 26.3.2012
Zdravím všechny a přeji hezký den. Když jsem teď viděl v trávníku rozkvetlý krokus, napadlo mne, zda je schopný se množit semenem (samovýsevem) a nebo pokud chci více krokusů, tak jedině na podzim vysadit cibulky? Děkuji za informaci Tonda
Jak a z čeho udělat podnože, 12.12.2011
Zdravím, někde jsem tady na diskusi četl, patrně u pana Vysloužila, že zkoušel jako podnož i obecnou trnku (prunus spinosa). Taky mne to napadlo a chtěl jsem se zeptat, jaká je v tom nevýhoda, výhoda či problém? Děkuji za reakce Tonda 
Co je to za odrůdu?, 12.12.2011 Obsahuje fotku
Zdravím všechny. Na koupeném pozemku máme jabloň, pozná někdo, co je to za odrůdu? Děkuji a přeji hezký den T.
Skalník jaký?, 17.8.2011
Děkuji za reakci, ale spíše mne zajímají jednotlivé kultivary, právě jen ty plazivé a nechci udělat chybu, že koupím něco, co pak bude vysoké a nevhodné. Děkuji za pomoc  Tonda 
Červenolistý buk - rašení, 20.5.2011
Zdravím všechny, mám červenolistý buk od podzimu a ještě nevyrašil? Je to normální, výška 440nm, lehké přistínění? Děkuji a hezký den T.
Tragédie jménem Monília laxa, 6.5.2011
Již ve dvou příspěvcích se tady objevila Esslingenská, na internetu o ní nic není, alespoň jsem nenašel. Co o ní můžete napsat více vy, co ji máte, děkuji. Tonda
Jakou ryngli, blumu?, 7.3.2011
O této jsem uvažoval, případně bych čekal i informace od někoho, kdo pěstuje uvedené slivy v této oblasti. Děkuji za příspěvek a přivítám i informaci, kde je možné uvedené koupit. Hezký den Tonda
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 30.11.2010
Katalpu lze řezat na hlavu podobně jako vrbu. To znamená, že jednou za rok či více let dle potřeby ji seříznete na takovou výšku, kde chcete aby obrazila novými větvemi. T.
Poraďte, co to roste v trávníku?, 11.8.2010 Obsahuje fotku
Kdo pozná tuto bylinu? Zda posekat sekačkou, nebo nechat. Děkuji za informaci.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika