Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor jikov - problém, 16.4.2014
Děkuji pane Stando,  rotavátor mám na chalupě, proto tak opožděná odpověď.  Prvně jsem se ctěl zeptat, jak zjistit višku hladiny v karburátoru. Asi jsem na to káp sám, po stém sundání karburátoru. V plovákové misce je výstupek, a to by měla... celý příspěvek >
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Dík co to je emulzní trubice. Všechny trisky jsou čisté, profouknuté kanálky v těle karburátoru. Ještě jsem se snažil snížit hladinu, aby se to nepřeplavovalo.        Míra
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Dobrý den   mám podobný problém s rotavátorem. Mě po nastartování a zahřátí (tak 1/2 min) pracuje cca 10-20 vteřin a pak spadne do otáček 1000, že sotva sepne spojku. Karburátor čistý, ani smítko. Po sundání filtru zdifuzoru prská benzín. Jak... celý příspěvek >
Štěpkovač, 19.11.2013
Dobrý den   Vy jste tam zapoměl napsat "sto", protože jen ten motor stojí dvacku.  Nemaťte lidi.      Míra
Je lepší motor Honda GXV 390 alebo Kawasaki FJ 180 V, 29.4.2013
BS-8hp Nebudete mít problémy s naším benzínem.   Míra  
Kalač, 25.4.2013
Je to palice z kamenolomu, na ní navařen kus radlice z vorání.  Samozřejmě se s ní nedá kolit jako s firskasem 27. Je to sakra těžká potvora, ale když se s ní trefíte, tak i 30cm bříza praskne jako nic.     Míra
Kalač, 24.4.2013
Tady si někdo plete štípací sekeru s kalačem. Kalač se nebrousí, ten se nezasekává do špalku z uříznuté strany, aní do metrovýho polena. Ale podélně a když odskočí, tak znova a znova do stejného místa tak dlouho až poleno rupne. A 3kg kalač... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 21.2.2013
Do vyhledávače napište motokultivator (kultivator) a dva dny máte co číst.   Míra
Oleo-Mac 936, 1.2.2013
Přátelé, a co takhle prasklá benzín. hadička.    Míra
Plachta na kopřivy, 19.4.2012
Já je kupuji v Lídlu i s provazem.     Míra
Novy drtic vetvi stepkovac?, 24.5.2011
Dobrý den.  P. Kohoutek a šla by ta fréza osadit ložisky a hlavně el. mot. 380v 3KW. Vydrželo by to soukolí? A přítlačnou desku z tvrdšího mat. hliník se asi brzo ošoupe.      Jestli s tím máte někdo zkušenost, tak... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 16.5.2011
Pane Belica, jestli jsem to dobře pochopil, tak jste na Agzatu vyndal motor 2T a bez úprav jste nasadil 4T Hondu. Takže na Agzatu nejni potřeba předělat kolíky a úchyty příruby.     Děkuji Míra
Jaký drtič větví, 22.2.2011
Můžete to upřesnit. Já jsem chtěl koupit BOBRA. Je samozřejmě dražší, ještě uvidíme, jestli seženu nějaké preference. Nebo jestli máte někdo zkušenosti.  Děkuji      Míra
Motorová pila Alpina P680, 2.2.2011
Když jste se dotkli Drupolu, jaký je Váš názor na Castor 460 nebo Stiga 460, jsou taky tak náchylné na stáří benzínu, a mají nikasil nebo chrom. Přibližně zpracuji 20 Prm, (sušina-vývrat) dřeva v lese.        ... celý příspěvek >
Jednoosý MKS - 60, 16.1.2011
Na co 13k, to Vám nestačí těch 6k-7k!!   Já mám kola5x10 a se 7k mot. je MKS-60 k nezastavení (radlice na sníh 85cm a 50cm dvoustupňová fréza).   Míra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika