Příspěvky uživatele - 244.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 2.7.2015
Ještě Vám tam chybějí korelační koeficienty podle rostliny (ovocného nebo zeleninového druhu). Ale zase tragédie to není. Malospotřebitelské balení je jen tak velké, aby ani konzumace připraveného roztoku nezpůsobila smrt a nebo trvalé zdravotní... celý příspěvek >
Nemoc rajčat, 2.7.2015
souhlas.  Já bych dala Acrobat, ale BIO mi velí Kuprikol. 
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
omyl, svou oxidační schopností se chová jako polární látka a tím přispívá vločkování. Samozřejmě, projasnění odpovídá ceně, ale většina domácích bazénů nemá skokanskou věž nebo tak náročné platící hosty, že by chtěli vrátit vstupné. nejmíň... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 2.7.2015
Pokud máte možnost používat vodu ze střechy, je to lepší než ta z řeky. Obojí je možné. U říční nepotřebujete mít v IBC zásobu vody na doplnění po praní filtru.
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
jestli to neděláte špatně Vy a špatný postup neradíte. Pokud na doplnění použijete tvrdou železitou vodu a pro odkalení vysavačem nepoužijete cirkulaci přes filtraci, tak vysrážený kal sice odsajete, ale nový vyrobíte dopuštěním vody a... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Motor Jikov Viva, 2.7.2015
Není to až tak úplně pravda. Pokud je na jeden nůž trávy moc, má snahu se sklápět jako by narazil na překážku. Další věcí je dynamika odhozu trávy do řádků. Právě pro odhoz do řádků není dobré mít "pilový kotouč" (5 a více žabek). Ke slabému motoru a... celý příspěvek >
Jak se zbavit trnky?, 2.7.2015
Na křovinořez nasadíte pilový kotouč a pěkně to vysekáte co nejvíce u země. Pak na jednotlivé pařízky natřete pařezový herbicid, nebo počkáte až obrazí do výšky cca 15 cm a postříkáte listovým herbicidem (gylfosátem). Tam, kde budete pálit klestí... celý příspěvek >
Žací nůž na křovinořez, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Nechce se mi otvírat nové téma a tak to dám sem. Potřebuji se před nákupem nového žacího nástroje rozhodnout, čemu dát přednost. Nyní mám u stroje OEM kotouč 4zub tloušťky 1,4 mm.  Mám koupit stejný, nebo dosáhnu lepšího výsledku s... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 1.7.2015
Neporovnávala jsem složení, ale Savo "bazén" může mít stejné složení a jen podrobnější návod pro oblast balneotechniky. Tablety jsou dražší verzí chlorového zanezpečení než Savo. 
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Mospilan obsahuje látky odvozené od těch, kterými se brání kopretiny a příbuzné rostliny před některými žravými a savými škůdci. Asi bych dítě Mospilanem neodvšivovala, ale pokud by mi po postřiku "nedodrželo OL", tak bych se nestresovala (a dala mu... celý příspěvek >
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
no, já bych přenásobila OL v návodu "druhou odmocninou z poměru chybná_koncentrace/správná_koncentrace" tedy násobila bych třemi.
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
OL je doba od postřiku do doby, kdy může dojít k změnám v koncentraci nebo složení "směsi plodina + postřik". Při jejím stanovení se přihlíží i k "obvykle konzumovaném množství". Příkladem změn koncentrace je nárůst nakladačky za 3 dny = její... celý příspěvek >
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Ne, zdravotní problémy nehrozí. Tedy v případě běžné citlivosti - alergikovi se může například zhoršit vnímavost k alergenům. Rajčata, papriky a okurky to mají na celou sezónu jako očkování.  U jahod je dobré v rámci předběžné opatrnosti... celý příspěvek >
Pěstování brokolice - vykvétání, 1.7.2015
že by LORD?
Křovinořez - volba žacího kotouče, 1.7.2015 Obsahuje fotku
V příslušenství zakoupeném v základní výbavě byl kotouč 4zub travní tloušťky 1,4 mm. Chlapi poraďte, mám schánět ten samý, nebo je lepší alternativa?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika