Příspěvky uživatele - 255.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc jabloně, 8.5.2014 Obsahuje fotku
Tak teprve dnes jsem se dostal k dalším fotkam, snad jsou trošku lepší než minule. Otrhal jsem většinu odkvetlých květů, pokopal, přihnojil a zalívám.
Nemoc jabloně, 6.5.2014
Ten hryzec mě taky napadl, zkusil jsem už i stromek povytáhnout, ale vypadalo to, že celkem drží a v okolí jsem žádnou chodbičku od hryzce nenašel. A herbicid jsem letos zatím žádný nepoužíval, jedině že by něco přilétlo od souseda. Mám ho vykopnout... celý příspěvek >
Nemoc jabloně, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, sloupcová jabloň krasně kvetla, ale teď se mi zdá jako by se zastavil růst plodů i listů. Na jaře byla přihnojena cereritem a první postřik byl Oleoekolem,  po odkvětu jícha talent a calypso. Stejný byl postřik u ostatních... celý příspěvek >
Mrazová deska, 4.5.2014
Špačku díky za radu,  udělal jsem to podle tvé rady a budu doufat, že pak přežije nasledný řez. .
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 20.4.2014
Tak mi se už také objevily na jabloních a angreštu mšice, je zajímavé, že první najdu vždy  na sloupcových jabloních. Mám čtyři sloupové odrůdy vedle sebe a vždy jsou napadeny nejdříve Suncats a Redcast. Takže musím počkat na rozumné počasí... celý příspěvek >
Mrazová deska, 21.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den vážení, jako začínající zahrádkář bez prakktických zkušeností prosím o radu. Na meruňce (prý Pincot), kterou máme 4 rokem se vloni udělala velká mrazová deska - průměr kmene je asi 15cm, z toho cca polovina kmene je bez kůry a na výšku je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika