Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 13.10.2010
Tresne se nevzdavejte, ja mam samosprasnou Lapins, mela by byt mene bujna (zatim neumim posoudit, mam ji 3-tim rokem]. Je to chrupka. Ceske tresne moc v obchodech nesezenete, a kdyz ano, tak jsou dost drahe. U merunky zvazte, zda vam ve vasi lokalite... celý příspěvek >
Vlašský orech - výsadba zo semena, 1.10.2010
naše vrány, straky a havrani si zahrabávají celé ořechy do země (nebo do mulčovací kůry), a na jaře z těch zapomenutejch ořechů vyrostou rostlinky. Takže celé, i se skořápkou. sledování ptáků, co si k nám na zahradu lítaj schovávat ořechy, a pak je... celý příspěvek >
Okurky hadovky, 30.9.2010
nastrouhat kolečka na salát, dát do pytlíku a zmrazit. V zimě nechat rozmrazit a udělat salát.
Okrasné listnaté stromy, 28.9.2010
též máme jíl, spíše se zamyslete jestli to máte podmáčené, či nikoli... v podmáčeném toho moc neroste. Moji favoriti jsou sakury (krasne kvetou, a na podzim červenají listy, máme sloupovou bíle kvetoucí sakuru, na příjezdovou cestu by se vám mohla... celý příspěvek >
Sklidit jablka před mrazíky?, 28.9.2010
Letos mám první sklizen, mám odrůdy Rosana, Rajka a Topaz. Jsme ve středních čechách, 370 metrů nad mořem. Rosanu jsem už sklidila, Rajku asi začnu sklízet tento týden, Topaz by měl podle mě ještě chvíli zůstat na stromech. Vydrží jablíčka mírné... celý příspěvek >
Vilín - Hamamelis, 23.9.2010
a rozhodne nestrihat,  nema to rad. nechte ho rust, jak chce, pouze pokud by vam vetve vadily v pruchodu atd.  
Vilín - Hamamelis, 23.9.2010
chce to kyselou pudu, tak zkuste pohnojit hnojivem na hortenzie, přidat rašelinu atd.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 23.9.2010
hodne trvanliva je take zlata fixa, co pouzivaji vinari na popisky lahvi vina. Stoji 100 Kc, ja ji pouzivam na popisky k rajcatum. Douhodobou zkusenost venku na UV zareni bohuzel nemam, vim jen ze ve vlhkem sklepe vydrzi leta. Popsane kelimky co... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 15.9.2010
proboha, kupte s pojezdem, jestli se nechcete udřít. Sekačka bude sloužit řadu let, sekáte každý týden, někdy i dvakrát. 800 metrů se se sekačkou s pojezdem seká hodinu, bez pojezdu si to nedovedu představit. my máme Stigu, a nemohu si stěžovat.... celý příspěvek >
Špatné dozrávání rajčat, 19.7.2010
Toto způsobuje nadbytek dusíku a nedostatek boru a draslíku. vyrazněji se to vyskytuje na plodech vystvených slunci. Podobně se projevuje i virová mozaika rajčete. Modernější odrůdy rajčat jsou vůči oběma typům chorob odolnější.
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
já kupuji nejlevnější v Hornbachu, během 1-2 měsíců po pár deštích ztmavne. Když je dovezená nová, tak je světlejší než ten zbytek, ale velmi rychle se to srovná. My máme zahradu dost velkou, takže nějaké designovky by nás asi zrujnovaly. Navíc,... celý příspěvek >
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 17.6.2010
take me prekvapilo, ze vsechny letorosty a nove listky jsou kaderavosti napadene a stale se to objevuje znovu, i kdyz listky otrham. Nastesti zbytek stromu je vcelku olisteny (strikala jsem na jare championem). Plod mame jeden - ale ono bylo jen... celý příspěvek >
Krusta, 12.6.2010
mrkev klíčí extrémně dlouho, takže to že vám vzešla pozdě je normální. To není způsobené krustou. Krusta se dělá na jílovité půdě, s tím nic moc neuděláte, jen pravidleně to narušovat motyčkou. výhodou vaší jílovité půdy je že je úrodná.... celý příspěvek >
Neznámý černý pták, 3.6.2010
oranzovej zobak ma samec, cernej - nebo spis hnedej samicka. a mladi kosi jsou hnedi.
Výška smrku omoriky, 3.6.2010
35 metru doroste driv, 25 - 30 let ji postaci. Je to mohutny, veliky strom. Pochybuji ze budete mit to srdce to po 10ti letech pokacet. Co pak s parezem, navic... Ja osobne bych si to na zahradu nedala, pokud uz chcete jehlicnan, tak co treba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika