Příspěvky uživatele - 153.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník, 5.5.2018
Osvědčilo se mi omotat dozrávající muchovník netkanou textilii - tak, aby spoj (kolíčky na prádlo) byl svisle po straně keře. Chci si natrhat - oddělám pár kolíčků, pootevřu netkanku a cpu se, pak znovu spojím kolíčky. Netkanka je velká, od vrcholku... celý příspěvek >
Postřik proti vlnovníku/hálčivci hrušňovému, 29.4.2018
Hrušeň Benita vloni - ani jeden zdravý list, všechny zkroucené s červenými puchýři. Použity rady z této diskuze - Sulka, únor - letos Benita kompletně zdravá, ani jeden postižený list. 
Jak ředit moč při hnojení, 29.4.2018
1 : 8
Asimina Triloba, 23.4.2018
Žádnou péči nepotřebuje?  Zkouším si představit, jak ty dlouhé tenké větve unesou váhu obrovských plodů... takže pokud to někomu roste opravdu dobře, tzn. má dostatečně velmi vyhnojenou půdu s dostatkem až nadbytkem vláhy a dostatkem tepla k... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 19.4.2018
Už první dvě věty vašeho příspěvku si odporují... takže zbytek je sice hezký, ale v důsledku zcela nevyargumentovaný .
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
A co sa tyka vynosnosti a ci sa to oplati, ani zdaleka to u mna nie je o nejakej vynosnosti, lebo plodiny kupene v obchodaku v akcii su podstatne lacnejsie, ako tie, co si ja dopestujem na chate, kde dochadzam a vacsiu cast urody rozdam. Zena mi... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
ad1 - ano ad2 - ne  ad3 - ta hloubka sázení má společné množství využitelné vláhy - na ten náš písek na jedné i druhé straně Moravy stačí jeden den slunka a horních 10cm úplně proschne.  "Ze živin cibule vyžaduje především... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
A ještě asi pomůže hnojení na list - Kristalon. Na cibuli nevyzkoušeno - právě mě to napadlo , ale česnek to vloni velmi ocenil.
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
Máme ten samý problém, po letech pěstování v jílovité půdě jsme teď přešli na písčitou jihomoravskou naplaveninu. Už tři roky máme s cibulí stejný boj - zelené hnojení, hnojení - cibule po bramborech... nic nepomáhá. Soused přes plot sklízí ale... celý příspěvek >
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Vypadá to hodně jako mrazová prasklina, i když první, co mě napadlo, byla kočka brousící si drápky. (Ale na tu je to asi vysoko, že?) Opatrně nožem odloupnout suchou kůru a podívat se, co je pod tím. Pokud to zavaluje, je dobře, pokud to bude... celý příspěvek >
Rouby jabloní - možnost koupě?, 19.3.2018
Tak důvod se najde - není místo na další strom, ale je zájem o odrůdu.
Pěstování mochyně peruánské, 17.3.2018
Protože je v květináči a nemůže jít tolik do kořenů? 
Pěstování mochyně peruánské, 12.3.2018
Vyvázat jako angrešt - dlouhá tyč, vyšší než rostlina, a vyvazovat k jejímu vrcholu.
Pěstování mochyně peruánské, 12.3.2018
Mochyni peruánskou pěstujeme již několik let, jednak ve skleníku, jednak ve volné půdě jižní Moravy. Půda jílovitá i písčitá, normálně vyhnojená - roste všude, už se nám i sama rozpleveluje po zahradě, ale na takové rostlině toho moc... celý příspěvek >
Bříza, 22.2.2018
V dané oblasti asi budou preferovány jedlové bučiny... V dané oblasti jsem asi před pěti lety pomáhal sousedům s výsadbou javoru, který dostali příkazem. A to až tak, že museli vykácet nálet javoru mléč a koupit a vysadit javor klen (nebo naopak,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika