Příspěvky uživatele - 57.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký substrát po celou dobu růstu zeleniny, 12.6.2014
Nevím, jak se to má, popíšu, jak to dělám. Semínka vysévám do substrátu pro výsev. Nebo do směsi rašeliny a písku či perlitu. Vzešlé rostlinky přesazuji přímo do záhonu či skleníku do půdy, jaká tam je. Prázdného substrátu se zbavím, že ho... celý příspěvek >
Choroby třešní, 12.6.2014
Taky si myslím. Stromky vysazené na podzim do jílovitější půdy jsem zalil hned po výsadbě a letos už dvakrát.
Aky priemer zemneho vratku?, 12.6.2014
Přiklonil bych se k obsypání sloupků drobným štěrkem. Pokud je obsypete jen hlínou, budou se vždy trochu kývat, zejména, pokud zem zvlhne. Drobný štěrk (frakce cca 8-15), když se kolem sloupku v jámě udusá, jej výrazně zpevní. Přitom je v nouzi možné... celý příspěvek >
Nemoc hrušně, 5.6.2014
S tou nervaturou máte pravdu, ale jen částečně. Když se podíváte na listy s opravdovou chlorózou,  mívají zeleně zbarvené cévní svazky a žluté plochy mezi nimi. Tady je to přesně naopak.
Nemoc hrušně, 5.6.2014
Mně to připadá jak od svilušek, i když hrušně nebývají tak napadány jako jabloně či švestky.  Rozhodně se ale podle mě nejedná o chlorózu z nadbytku vápníku, ta vypadá jinak a i na kdoulích se vyskytuje jen na opravdu převápněnch půdách.... celý příspěvek >
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 5.6.2014
Lidi, neblbněte. Aktuální toxicita toho množství mědi, které zůstane na umytých jahodách, je prakticky nulová. Navíc měď je mikfroprvek pro otrganizmy nezbytný, jak pro rostliny (proto se přidává do hnojiv), tak pro člověka. Není samozřejmě zdravé... celý příspěvek >
Kam je sveden tento okap?, 29.5.2014
Myslím, že to dělal nějaký amatér. plechová roura končící v půdě obvykle brzy urezne. Častější bývá zakončení kolenem a vytékající voda teče do tartivodu přes mřížku. Jinak je taky riziko brzkého ucpání svodu či trativodu spadaným listím, mechem,... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 29.5.2014
Je jiná doba. Pamatuji, kdy jsem si na odřezání několika silných větví starého ořechu vezl odborníka s pilou 80 km tam a zpátky a k tomu jej samozřejmě královsky odměnil. Protože pilu, panečku, neměl jen tak někdo. Sám jsem si pilu přivezl... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 29.5.2014
V podstatě nijak. Postřik byl již zaschlý.
Pila do 15 000,- Kč, 22.5.2014
Řekl bych, že člověk, který využije pilu za 15000 by měl mít o nich takový přehled, že rady na fóru nepotřebuje hledat. Jinak težko čekat radu, když neuvede, k čemu ji chce používat.
Roubovani mirabelky?, 15.5.2014
Napřed se pokuste ozdravit a povzbudit k růstu ty staré - průklestem, odstraněním napadených větví, pohnojením, ošetřením proti houbám. K tomu nepotřebujete příliš zkušeností a lze to provést i nyní. Beztak budete k naroubování potřebovat silné... celý příspěvek >
Nemoc jabloně, 15.5.2014
Mšice jitrocelová.
Slivoně - roubovaná část pod zemí, 15.5.2014
zahradu i se staršími stromy-švestky asi 5ti leté Vy považujete 5 leté stromy švestek za starší? To jsou přece docela mladé stromky!  Konkrétně u švestek bych se toho - tak jak píše p. moudivláček - nebál. Podle čeho soudíte, že... celý příspěvek >
Déšť a květy, 17.4.2014
jaký vliv má déšť na kvetení slivoní. Déšť obecně opylení příliš neprospívá 1. U větrosnubných rostlin pyl za deště nelétá. 2. Na hmyzosnubné rostliny za deště nelétá hmyz 3. Navlhlá pylová zrna pukají a neklíčí. 4. Za mokra na... celý příspěvek >
Náhrada za Oleokol, 17.4.2014
...považuji za nejdůležitější postřik právě předjarní na přezimující škůdci a přidávám dle potřeby Kuprikol mám skvělé výsledky. Není důvod nevěřit. Jen se nabízí otázka, zda za Vašimi skvělými výsledky stojí právě předjarní postřik.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika