Příspěvky uživatele - 242.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 18.10.2014
Co se týče zrání těch mých masitých odrůd, tak díky tomu, že preferuji rané nebo polorané, nemohu říci že by nedozrávaly. Takové San Marzano je na tom podstatně hůře, a u masitých mám výhrady spíše ke kvalitě plodů. Ty vyžadují opravdu vyvážené... celý příspěvek >
Rajčata - kdy budete končit rajčatovou sezónu a jak?, 18.10.2014
Hezký Zdenci, je vidět že skleníčky mají využití  U mne mokro ukončilo historicky nejkratší sezonu rajčat ještě před koncem prázdnin. Tak škaredá, nevyzrálá a hodně nechutná rajčata jsem ještě neměl. Přes zimu vybuduji u chajdaloupky na zahradě... celý příspěvek >
Divoká rajčata a jejich křížení, 17.10.2014
Mé zdroje divokých rajčat jsou víceméně náhodné, většinou e-bay.
Odrůda rajčete, 14.10.2014
Mělo by to být to stejné, Gardenberry bývá uváděno v německy mluvících zemích a okolí.
Divoká rajčata a jejich křížení, 14.10.2014 Obsahuje fotku
Mám dotaz, je žlutá varianta divokého rajčte jeho původní variantou?  Našel jsem si tři zdroje, v Německu, Itálii a Indii. Ve všech případech se uvádí peruánská červená varianta Solanum pimpinellifolium. Nejspíše zvolím dodavatele z... celý příspěvek >
Pestovani vodniho melounu v nadobe?, 9.10.2014
Jeden rok jsem to zkoušel a zanechal toho. Přináší to hodně starostí a malý užitek, pokud tedy za užitek nepovažujete táhání zeminy na terasu nebo střechu. Jedna rostlina = jeden 2-3 kg plod, jeden "květináč" o objemu asi 50 l, denodennní zálivka... celý příspěvek >
Sadba česneku, 5.10.2014 Obsahuje fotku
Česnek pěstuji třetím rokem, letos Dukát, Unikát a Karel IV, vysazen v prosinci. Úroda byla vynikající, z asi 200 vysazených stroužků vylezly všechny,  nakonec zdechly jen asi 3 kousky. Sadbu si kupuji přímo v Moravoseedu, ale nikdy jsem ji... celý příspěvek >
Sadba česneku, 5.10.2014
Dejte vědět jak to dopadlo, já osobně si myslím že bude v prosinci venku. Můžete prosím sdělit podrobný postup moření, díky. Já to nikdy nedělal.
Melouny 2014, 4.10.2014 Obsahuje fotku
Všechno zdechlo krom paprik ve skleníku a jen pár melounů tam ještě zůstalo. V tomhle nepočasí ale na ně moc chuti nemám.
Co vaše réva? (2014), 28.9.2014
Tak to je krásné Shodou okolností jsem včera dopoledne mluvil se známým, a cukernatost révy se pohybuje okolo 15-16°, mnohdy dokonce i 14°. Stejně si ale myslím že to na množství kvalitního vína s původem z jižní Moravy mít vliv nebude . Když... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 27.9.2014 Obsahuje fotku
prohlížel jsem dnes to nadělení, a zas tak moc popraskaných tam není...
Co vaše réva? (2014), 27.9.2014 Obsahuje fotku
Sklidil jsem ještě jakž-takž nějaké slušné střapce, bohužel ty lépe vypadající odrůdy nejsou moc k jídlu, nejsou zralé (Regina, Jupiter (Rhea), i Kodrjanka!!!, Matilde). Dobře zralý je Aročnyj, Talisman, Novyj Vostorg Krasnyj, méně Vostorg Krasnyj.
Záchrana rajčat, 25.9.2014
To,  že rajčata byla u mne totálně zdecimována mokrem, je prostě neodiskutovatelný fakt, na fólii, bez fólie i v květináčích. Spousta odrůd nepraskala, "pouze" zčernala a schnila. Zdechla u mě, zdechla u sousedů, zdechla prostě všude okolo.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 22.9.2014 Obsahuje fotku
Čau Wimpi, přikládám pár ukázek toho co by asi ani Teldor neukočíroval. Jsou to střapce od baráku, kde je relativně spodní voda "až dole ve sklepě". Odrůdy Arkadia, Lora, Afrodita. Ne tak moc, ale takhle nějak vypadají hrozny i v mnohých vinohradech.... celý příspěvek >
Melouny 2014, 21.9.2014 Obsahuje fotku
To by měl být Princ Artur, nebyl úplně nejsladší, ale patřil k nim, rostl ve foliáku. Zrovna konzumuji jeden z rodiny Crimsonů (viz snímek) sklizený včera venku. Nejlepší se mi jevil ten ze 22.8., odrůdu bohužel nevím, váha asi 10 kg, zajímavá křehká... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika