Příspěvky uživatele - 168.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 31.8.2016
Také vybírám konkrétní odrůdy a některé má v produkci jen určité firma nebo alespoň je nabízí prodejce jen od určité firmy. Už jsem to tu psal, ale znovu to připomenu, před 3lety jseml koupil semena žluté hybridní cukety. Mimo jiných ji nabízelo i... celý příspěvek >
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Tak jste tu vznesl dotaz a dostal jste odpovědi. Rozhodnutí, zda dřevo sousedovi pokácíte a odvezete bez jeho vědomí, je na vás a vašem svědomí.
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Taky mám les a vím, že souška sama od sebe jen tak nespadne. Stačí, když nebudete novou výsadbu provádět za větrného dne. A kdyby snad nějaká souš v průběhu let padla do vašeho porostu, bude škoda stejně směšně nízká. Pochybuji, že existuje povinnost... celý příspěvek >
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Záleží to na vás, ale to, že soused nekomunikuje a na svém pozemku má soušky, ještě není důvod si myslet, že mu lze soušky podříznout a sebrat. Je to jeho majetek a to, co chcete udělat, je krádež.. Kdyby totéž udělal soused vám bez vašeho vědomí,... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 19.8.2016
To je jen čerň rajčatová v pokročilejším stádiu, rajčata chemií neošetřuji a plodům tahle plíseň neublíží.
Nejtěžší rajče, 19.8.2016 Obsahuje fotku
Brutus, zatím jen přes půl kila, ale budou i větší.
Rajčata 2016, 19.8.2016 Obsahuje fotku
Stejný Brutus dnes.
Halehaven a Fairhaven, 18.8.2016 Obsahuje fotku
Tak u nás letošní úroda Fairhaven na výbornou. Velké, pěkně vybarvené, šťavnaté plody.
Rajčata 2016, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Letos poprvé Brutus.
Špičaté zelí, 20.7.2016 Obsahuje fotku
Přesně, jak píšete. Na snímku šp. zelí Murdoc F1.
Michaela, Early Redhaven, Earliglo, 20.7.2016 Obsahuje fotku
Po ztrátě Springcrestu je u nás Earliglo první dozrávající broskvoň.
Nejranější odrůdy slivoní, 20.7.2016 Obsahuje fotku
Nádhera! U nás sklízíme teď jen menší úrodu Černošické.
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 13.7.2016
Já ne. Pak Choi je čínské zelí a já pěstuji zelí pekingské.
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 13.7.2016
Netvrdím, že byste to měl udělat také, ale já vysévám semeno pekingského zelí do řádků 10cm od sebe a semena v řádku ve vzdálenostech 2-3cm. Do vzejití mám řádky zakryté netkankou. Vzešlé sazenice pak přesazuji do obvyklého sponu. Zabráním tak... celý příspěvek >
Larvy chrousta a trávník, 8.7.2016
Hm, tak když máte malou zahrádku, stačilo by možná roztáhnout na zem síť proti ptákům, u mně na 30 arech nezbývalo než doufat, že těch larev v zemi není moc.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika