Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 22.5.2013
Inak i na dnes ráno tvrdili +3°C a u nás 20 km východne to bolo o 5.30 9°C, tak neviem. Bajas.
Pestovanie zemiakov - agrotechnika, 22.5.2013
Ak by to bola moja plocha, buď by som našiel inú plodinu na druhú polovicu, alebo by som nestriedal a jednostranne odoberané živiny sa snažil dodať.Rozmer poľa napr. 20x15 m(3á)  by som nedelil. Bajas. 
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 22.5.2013
Na Meteocentru píšu na ráno 3-5 stupňov o 5.00 sú to 3°C. Veriť tomu, či nie? Bajas.
Jabloň Jonathan, 22.5.2013
Dobrý deň Ing. Fidla, môžem sa spýtať čo je to "aplikaci Dohnálkova způsobu řezu". Možno som jediný, čo to počuje prvý krát. Bajas.
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 22.5.2013 Obsahuje fotku
Prvé dve slniečka na karešovej, tak včera sme si na nich zgustli, od konzumnej zrelosti bola ešte vzdialená no i tak chutila (+tejto sezóny), a (-) živorí mi Rubinola na A2 kvôli hryzcom s minimom slabých lístočkov.Bajas.
Roubování jabloní v létě, 21.5.2013
Do minulého roku som používal vosk v kelímku, na vydolovanie sa už musel zohrievať, hlavne keď bolo chladno. Tento rok som si kúpil niečo, čo sa nemusí zohrievať v podobnom kelímku , a na tých tohoročných do 40 vrúblikov som minul asi... celý příspěvek >
Roubování jabloní v létě, 20.5.2013
Ďakujem za obe reakcie, pre 41 143 Forkertovo očkovanie je myslím o spôsobe, ale nie o období. Týmto spôsobom sa môže, myslím, očkovať na bdiace, spiace i bez miazgy.Ak sa mýlim, tak sa vopred ospravedlňujem.  Bajas.
Roubování jabloní v létě, 20.5.2013
Očkování na očko bdící u jabloní:  Chcel by som sa pokúsiť o tento spôsob očkovania a mám v tom zopár nejasností. Používajú sa naň výlučne nové očka z tohotoročných letorostov už zdrevnatelých, alebo sa dajú použiť i očka minuloročné... celý příspěvek >
Roubování, 20.5.2013
Obom vrúbľovancom Topazu, kvety zaschli a následné rašenie lístkov je zatiaľ minimálne, no žijú, aspoň si myslím. Vzbudili sa mi i dva vrúble (1x Wealthy a 1x Hammerstein), oba začínajú ukazovať zelenú farbu v púčikoch. Podľa mňa trocha neskoro, no... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 20.5.2013
Zaujímalo by ma, či infekný tlak tejto choroby v tomto roku je aj u Vás tiež výrazne nižší, alebo ako ste na tom s hrdzou hruškovou?Bajas.
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 20.5.2013
Kučeravosť listov broskýň sa mi tento rok zatiaľ asi vyhýba. Jeden postrik v neskorej jeseni, pohrabanie lístia a druhý postrik pred jarným rašením. To na moje dve breskyne stačí.Bajas.
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 20.5.2013
Mohol by som sa spýtať, aké sú to tie dostatočné veľké jednoročné prírastky ? Asi bude závisieť od odrody, dá sa to nejako zovšeobecniť? Bajas.
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 17.5.2013 Obsahuje fotku
Prikladám zopár fotiek k tomuto DSR rezu- strihu. Všetky sú strihnuté na vnútorný púčik, len jeden je strihnutý na vonkajší púčik, no to isté Melrose. Je vidieť markantný rozdiel odklonu prvého vonkajšieho letorasu od hlavnej osy. Bajas.
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 16.5.2013 Obsahuje fotku
V posledných dňoch nachádzam na záhrade i takéto končeky letorostov. Väčšinou to zaštipnem a odštipok likvidujem spálením.Jedná sa o posledné 2-3 lístky. Ak by to zostalo na strome, asi by to zoschlo. "Sliz" som nepozoroval na žiadnom odtrhnutom... celý příspěvek >
Mantet?, 16.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý, pane Rosti&Slavík, Mantet na M106 som videl v marci v predaji (i teraz podľa internetu) v Juke Uh. Ostroh.Obrázok je z ich stránky. Bajas.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika