Příspěvky uživatele - 238.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimmerova, 30.10.2012
Já si myslím, že za to nestojí. Trpí středně na monilii v plodech, když zraje a je sucho a pak zaprší, tak popraská a jak dozraje, tak spadne na zem jako podzimní jablka. Už sem ji vykopal. Honza z Vysočiny
Prodej stromků, 24.10.2012
Divné mi to je z jednoho důvodu, že předtím mi to netajili a to byly ty stromky z Fytosu. A ted chci licencovanou odrudu a nereknou to... a když sem kupoval na dvou jiných místech, tak to taky řekli...
Prodej stromků, 24.10.2012
Dobrý den! Mám jeden dotaz. Má prodejce stromků v zahradnictví právo zatajovat, odkud stromky pochází? tzn. kdo je vypěstoval? Několikrát sem se zeptal a přímé odpovědi sem se nedočkal. Honza z Vysočiny
Tophit, 4.9.2012
Del mého názoru to není Durancie ani náhodou. Uz podle tvaru plodů. A podívejte se na kohaplant.sk, jak prodává Aprimiru. Mezidruhový kříženec, pche! Posvádět se nemá... a ještě ta zdařilá fotomontáž plodů...  Honza z Vysočiny
Vlaška končí, 31.8.2012
Ahoj Petře! Já nemám letos ani švestku, veškerou úrodu mi odpískal jarní mráz, který u nás žahnul uplně poslední den, zato důkladně. Viděl sem tu jen 2 obsypané lepotice, které rostou nedaleko rybníka, ochránila je ranní mlha. Jinak je celá... celý příspěvek >
Jakou švestku na jídlo a povidla do 600 m n.m, 25.8.2012
Dobrý den! Nebál bych se wangenheimovy, kamarádovy plodí spolehlivě v 580 metrech na Vysočině. Honza
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 19.8.2012
Zimmerovu sem měl, je chutove slabsi, ma sklon k preplozovani. A navic kdyz plod yuzrajou, tak spadnou snad vsechny v jeden den. Uz sem ji nahradil:) Honza z Vysociny
Co je to za slivon?, 17.8.2012
Ja bych rekl, ze dle zalozeni koruny, tvaru listu a celkového habitusu je to Najbolija. Mam ji take na zahrade, na Vysocine, a velikost plodu znacne kolisa dle nasady a dle srazek. Honza z Vysociny
Křovinořez 0.8kW - stačí to?, 15.8.2012
Ne.
Vlaška končí, 2.8.2012
Jeste bych dodal jednu vlastnost-neuveritelne rychle a kvalitne zavali kalusem rany. At uz po rezu nebo po kroupach, ktere mi ji poskodili loni na jare. Ukazkovy proklad vitality odrudy. Honza z Vysociny
Cuketa zahnívání plodů, 29.7.2012
Jsem toho naázoru, ze to nejak souvisi s opilenim samiciho kvetu. Vzdy, kdyz je destive pocasi a taky an zacatku kveteni, kdy kvetou jen samici kvety, pozoruji na cuketach to same. Plod se radne nevyvine a jakoby od spicky uhnije. Honza z Vysociny
Gabrovska problem a ostatni slivone, 25.7.2012
asi bych uz to tak nechal. mozna o 1/3zakratil, jak tu radil tuším pan Vinšálek. Kazdopadne to vypada na prehnojeni, protoze letosni prirustky jsou extremne dlouhe. Napresrok uberte "obroku".  Honza z Vysociny
Jak na pěstování petržele?, 7.7.2012
Petržel mi posledních 5 let také vůbec nejde a to bývala velmi kvalitní. Problém nemám ve vzcházení osiva, ale v tom, že kořeny začnou asi u poloviny a tří čtvrtin rostlin hnít. Tak už dávám jenom pastinák a ten je vždy perfektní. Honza z Vysočiny
Zvyšuje bór odolnosť k mrazu?, 27.5.2012
Pane Paľo taky se nekdy nevyjadrujete uplne OK, musim se v tomhle pripade zastat pana Vyslouzila. Honza
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Vše sem zakryl vecer cernou folii na silaze a vubec to nepomohlo.. Vše zmrzlo, podle křupání travy muselo byt u nas na Polensku u Jihlavy aspon -5 stupnu pri zemi. Loni kroupy, letos kroupy a s nima jeste stoleta voda e jeste navic tenhle mraz.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika