Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje nové tekvice 2014, 14.4.2014
tak dnes jsem vysel vsechny na predpestovani, poiuze hokaid, kterych delam hodne, seji primo-takze to tak za dva tydny
Co vaše réva? (2014), 14.4.2014
no zatím jsem toho nazoru, ze odrudys typu An a RR raší lépe jak PIWI sorty CC a Solaris, vloni jsem vsak nekde cetl clanek-uz nevim kde, kde se zminuje vys.odolnost André na sucho a naopak nově zavedené odrudy typu Solaris, že jsou náročnější na... celý příspěvek >
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
ted uz nedelit, lze delit na jare pred rasenim nebo v dobe raseni, ted bych to uz nechal, nicmene deleni rostlin je jen kdybyste chtel mnozit, jinak bych to nedelal
Co vaše réva? (2014), 13.4.2014
no na Břeclavsku je jiste vys.hladina spodni vody a tak prvni zvodnělá vrstva u mě v 17m-tam se asi mlade sazenice jeste nedostaly, zatim si stale myslim, ze je to suchem
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
letos byla tak mirna zima, ze artycoky ani nezatahly pod zem..
Paradajky voľne vonku, 13.4.2014
vsak uvahy o vysadbe ven vsechny rychle prejdou hned od uterka adalsich noci, kdy maji byt nevesele nocni teploty...!
Co vaše réva? (2014), 12.4.2014
No nejsou to staré sazenice, vlastne vysazene predloni...
Co vaše réva? (2014), 12.4.2014
tak mam mensi podezreni na zhorsene raseni diky suchu, muze se toto objevit nebo je to blbo-t? zas mi prijde divne, aby André bylo narasene více nebo stejně jak Solaris, zjara po řezu navíc málo nebo vůbec réva neslzela, je to tedy možné díky suchu?... celý příspěvek >
Určení rostliny, 11.4.2014
pryšec-Euphrobia, pozor na jedovatou šťávu z této rostliny
Co vaše réva? (2014), 11.4.2014
dnes byly velke rozdily v teplotach a nekde i mrzlo, jak jste na tom?
Ačokča, 6.4.2014
myslim, ze to nebude problem, ale asi by to chtelo abyste tam dala sit, lepe se bude pnout a ted zas ja:) kdy je nejlepsi ji vysevat, vzdy mi nekdo dal rostliny a letos budu pestovat sam, jen nevim zda je brzo nebo pozde... diky
Mám tri roky starou albcii dovezenou z Chorvatska, 1.4.2014
hodte sem foto, treba nam to napoví
Co vaše réva? (2014), 30.3.2014
tak jsem dnes koukal na vinici a je dokonce vyrasene André a RR, takže to bude letos asi s jarními marzy o nervy, jeste cely duben pred nami..
Polyversum biofungicid, 30.3.2014
tak jsem si koupil dve baleni do zasoby nja okurky, ktere dam do foliaku, bojim se slavneho vadnuti rostlina anechci pouzivat chemicky koktejl typu Previcur, pripravku věřím z duvodu toho, že onehdá po velkem desti mi stála merunka ve vodě a kdyz... celý příspěvek >
Kedy vysádzať sadenice papriky do nevykurovaného skleníka?, 30.3.2014
no ono pokud je jen v noci takto chladno a pres den 25st tak porostou a dobre, vysadbu par kusu klidne zkuste, nekolik ks se da prece priklopit petkou a na to jeste netkanku, samozrejme, jestli vysazujete po stovkach tak je toto bezpredmetne, jinak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika