Příspěvky uživatele - 105.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Honda - 4takt, 24.8.2007
Musíme vzít v potaz,cenovou úroveň dané značky.Pokud postavíme SUBARU vedle HONDY ,nebo KAWASAKI,a to můžeme,tak to nejsou stroje za 5-6 tisíc,ať už jsou namontovány pod jakoukoliv značkou,např, zmiňovaná STIGA,nebo MARUNAKA.Já osobně jsem to... celý příspěvek >
Křovinořez Honda - 4takt, 24.8.2007
Nevím, že by se SUBARU používalo i u jiné značky, což má HONDA výhodu, ta se používá ve více značkách a to už o něčem svědčí.
Křovinořez Honda - 4takt, 23.8.2007
Cena se mi právě nezdá tak neúměrná, jako např. u STIHLU, za 25ccm -12000kč, za 35ccm - 14000kč. Ty vibrace jsou zajímavý poznatek, a to u vyššího objemu udávájí nižší vibrace, než u té 25. To že jde hůře do otáček, to by mě zklamalo, a skoro... celý příspěvek >
Motor jikov, 22.8.2007
Nic moc, věčně mě nefungoval omezovač otáček, což mi chybělo při orání a kultivaci, stále jsem to honil plynem a vlastně kvůli tomu motoru jsem VARI prodal. Na startování jsem si stěžovat nemohl, aby tu bylo něco pozitivního, pokud to zrovna nekoplo... celý příspěvek >
Křovinořez Honda - 4takt, 22.8.2007
Rozhoduji se se pro koupi 4-taktu z důvodu modernějšího stroje s menší spotřebou. Doteď  vlastním Hondu 2-takt, která byla svého času mezi nejlepšími stroji své kategorie, proto zvažuji tuto značku, ale v diskuzích se neobjevuje. Že by se... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 22.8.2007
Vybírám vždy dlouho, a zvažoval jsem to samé. Podotýkám, že neupřednostňuju jen jednu značku, ale vybírám za ty prachy, co největší kvalitu. Za kvalitu považuji výdrž, hodnotím způsob provedení výrobku, a provozní náklady, včetně způsobu ovládání.... celý příspěvek >
Traktor Partner, 21.8.2007
Tak jsem koupil tu 150-ku twina, spokojenost velká, klidný chod, výkon předimenzovaný, kopce zvládá překvapivě, a to vážím 110 kg, mile mě překvapil. Tímto děkuji za příspěvky.
trakturek, 20.8.2007
Partner, motor Bridges-straton, 12 HP.
Dotaz k oleji, 27.7.2007
Hlavní je specifikace, na značce zase tak nezáleží. Já jsem dostal k traktůrku zn. DENICOL, mám motor motor kawasaki, když pojedu k jinýmu prodejci, tak tem mi nabídl olej honda.
Nová sekačka, 9.6.2006
Dobrý den, potřeboval bych poradit s novou benzínovou sekačkou s motorem BaS 55 HP. Bohužel se mi stala věc, kdy jsem naplněnou skačku olejem a benzínem naklonil na stranu zapalovací svíčkou směrem dolů ( tak jak se to asi nemá ) a nyní když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika